Futsal. Futbalo Białystok - LZS Bojano 5:5. Szkoda, bo mogli być wiceliderem (galeria)

Mecz Futbalo Białystok (na biało) z LZS-em Bojano był bardzo emocjonujący
Mecz Futbalo Białystok (na biało) z LZS-em Bojano był bardzo emocjonujący Wojciech Wojtkielewicz
Bardzo emocjonujący przebieg miał mecz I ligi futsalu, w którym zespół Futbalo Białystok zremisował 5:5 z LZS-em Bojano. - Szanujemy punkt, ale zagraliśmy słaby mecz i nie jestem zadowolony z naszej postawy - mówi trener gospodarzy Jakub Budźko.

Walka w grupie północnej jest bardzo zacięta. Co prawda konkurentom uciekł Widzew Łódź, ale za nim ścisk w tabeli jest ogromny. W wypadku zwycięstwa białostoczanie zostaliby wiceliderem tabeli. Wydawało się, że gospodarze wykorzystają szansę, bo rozpoczęli dobrze i prowadzili 3:1.

- Przy tym wyniku mieliśmy szansę na kolejne gole. Powinniśmy podwyższyć na 4:1, a nawet 5:1 i spokojnie dograć mecz - ocenia trener Budźko. - Zamiast tego Bojano strzeliło tuż przed przerwą gola na 2:3, a tuż po przerwie na 3:3 i uwierzyło w siebie - dodaje.

Ostatecznie padł remis 5:5, a na pocieszenie zawodnikom Futsalo pozostał fakt, że nadal są niepokonani we własnej sali. W weekend nasz zespół czeka wyjazd do wicelidera z Kamienicy Królewskiej.

WYNIKI 7. KOLEJKI
Futbalo Białystok - LZS Bojano 5:5 (3:2).
Bramki dla Bojano: Nasuto - dwie, Grabowski - dwie, Stachelek.

UMKS Zgierz - Futsal Szczecin 7:3, Podkowa Teqball Club Podkowa Leśna - TAF Toruń 9:5, BestDrive Piła - KS Gniezno 2:4, Orlik Mosina - Widzew Łódź 1:5, Dynamik Toruń - We-Met Futsal Club Kamienica Królewska 9:7.

1. Widzew Łódź 7 21 44-15
2. Kamienica Królewska 6 12 35-26
3. Dynamik Toruń 7 12 29-25
4. TAF Toruń 7 12 27-39
5. FUTBALO BIAŁYSTOK 7 12 25-22
6. KS Gniezno 7 12 22-21
7. BestDrive Piła 7 9 34-29
8. UMKS Zgierz 7 7 25-27