Firma z podbiałostockich Ignatek wystawia się na jednej z najważniejszych imprez targowych branży Gazowniczej - WGC Waszyngton.

Jest to światowa konferencja, skupiająca wpływowych liderów i ekspertów branży GAZ. Wydarzenie organizowane jest przez Międzynarodową Unię Gazową (IGU) co trzy lata - od 1931 roku. PLUM wystawia się już tam po raz drugi - premierę miał w Paryżu, w 2015 roku.

Udział w targach to okazja do zaprezentowania swojej oferty i możliwość realizacji planów związane z rozwojem produktów. Targi zakończą się 29 czerwca, w piątek.

PLUM Sp. z o.o. jako firma działająca na rynku automatyki przemysłowej od 30 lat, projektuje i produkuje zaawansowaną elektronikę przemysłową dla branży gazownictwo, ogrzewnictwo, wentylacja. Posiada rozbudowany Dział Badawczo – Rozwojowy (R&D), gdzie wśród ponad 300 pracowników - ponad 90 osób to specjaliści z zakresu elektroniki, mechaniki, informatyki, wzornictwa przemysłowego.

Firma oraz jej pracownicy to laureaci wielu nagród, m.in. Jacek Kłos oraz Maciej Szumski otrzymali tytuł Wynalazcy Roku w naszym konkursie Innowacje 2017.

Magazyn Informacyjny 28 06 2018