FFF 2 online: Free Fight Federation 2. Transmisja ONLINE i w TV. Stream online za darmo. Gdzie oglądać galę? (21.12.2019)

JLAS
Free Fight Federation 2 GDZIE OGLĄDAĆ GALĘ? Transmisja ONLINE i w TV. Stream online za darmo [20.12.2019]
Free Fight Federation 2 GDZIE OGLĄDAĆ GALĘ? Transmisja ONLINE i w TV. Stream online za darmo [20.12.2019]
Free Fight Federation 2 transmisja w telewizji. Gdzie oglądać galę FFF 2? W sobotę, 21 grudnia na gali Free Fight Federation w Zielonej Górze skonfrontują się w klatce ludzie znanych z pierwszych stron gazet, rozpoznawalnych medialnie, z ciekawą historią życia. Podczas gali FFF w walce wieczoru zmierzą się Piotr Świerczewski i Greg Collins, znany m.in. z programu motoryzacyjnego "Odjazdowe bryki braci Collins". W tym artykule dowiesz się, czy będzie transmisja w telewizji z gali FFF 2 oraz gdzie oglądać galę online?

FFF 2 online: Free Fight Federation 2. Transmisja ONLINE i w TV. Stream online za darmo. Gdzie oglądać galę? (21.12.2019)

Informacje dotyczące karty walk MMA FFF 2 niewątpliwie wzbudzają największe zainteresowanie wśród fanów podobnych wydarzeń sportowych. Nic dziwnego, w końcu pierwsza odsłona imprezy, która odbyła się w czerwcu, cieszyła się dużą popularnością. Walki Piotr Świerczewski vs Greg Collins oraz Paweł Trybała vs Damian Kostrzewa to wydarzenia, na które szczególnie czekają miłośnicy gali Free Fight Federation 2.

Zobacz, jak wygląda karta walk Free Fight Federation 2 oraz kiedy dokładnie odbędzie się gala. W artykule dowiesz się również, gdzie oglądać galę w TV? Czy będą dostępne darmowy stream online i transmisja w internecie?

Free Fight Federation 2 NA ŻYWO: Transmisja TV LIVE, online stream za darmo na Youtube. Gdzie oglądać galę Free Fight Federation? [20.12.2019]

Karta walk Free Fight Federation 2 przedstawia się następująco:

  • Piotr Świerczewski vs Greg Collins
  • Dariusz "DJ Decks" Działek vs Tomasz Słodkiewicz
  • Paweł "Trybson" Trybała vs Damian Kostrzewa
  • Patrycja "Lady Squat" Zahorska vs Karolina "Way of Blonde" Brzuszczyńska
  • Rafał „Tito” Kryla vs Damian "Rest" Osytek
  • Filip Bątkowski vs Hubert Sulewski
  • Justyna Haba vs Klaudia Pawicka

FFF 2 na żywo. Świerczewski vs Collins. Gdzie oglądać na żywo? Transmisja TV i online, stream live [20.12.2019]

- Wyznaję zasadę: masz okazję, to ją bierz. Dostałem ofertę walki i ją przyjąłem, to była spontaniczna decyzja. Tak jak z wyjazdem do Japonii czy Anglii, kiedy jeszcze grałem w piłkę, czy z programem "Celebrity Splash", w którym skakałem do wody robiąc salta - opowiada Piotr Świerczewski.

Były reprezentant Polski ma jasno określony cel na tę walkę: wejść w rywala z impetem i go znokautować. Trenerzy Świerczewskiego twierdzą, że przeciwnik dostanie od niego ciężki łomot.

- Każdy myśli, że to obijanie mordy, a to inteligentny sport, takie szachy na macie, trzeba umiejętnie wykluczyć przeciwnika, myśleć - opowiada "Świr". - Mówię żonie: chcę się w końcu piwa napić, ale to w nagrodę, po walce. Zmieniłem dietę, nie solę potraw, nie słodzę herbaty, nie piję alkoholu. Trenuję na sto procent, żeby wygrać. Będziemy się naprawdę bić, to już nie będą żarty.

Free Fight Federation 2. Stream online, transmisja live w internecie i TV. Gdzie oglądać na żywo? [20.12.2019]

Gala FFF 2 odbędzie się w sobotę 21 grudnia w Zielonej Górze. Początek o godz. 20. Transmisja gali FFF 2 rozpocznie się o godz. 19. Gdzie oglądać transmisję z gali FFF 2? W TV można będzie śledzić galę FFF 2 na programach Polsat Sport oraz w otwartym programie Polsatu. Czy będzie transmisja w internecie? Tak, galę FFF 2 online można będzie oglądać za pośrednictwem platformy IPLA.tv. Trzeba się jednak liczyć z wydatkiem 10 zł za pakiet.

Wideo

Dodaj ogłoszenie