FC Barcelona - Real Madryt 5:1 BRAMKI YOUTUBE 28.10.2018, wynik, skrót meczu, wszystkie gole El Clasico TWITTER, CDA (zdjęcia, wideo)

(adek)
FC Barcelona - Real Madryt 5:1 BRAMKI YOUTUBE 28.10.2018, wynik, skrót meczu, wszystkie gole TWITTER, CDA Festiwal bramek na El Clasico 2018 East News
FC Barcelona - Real Madryt 5:1 BRAMKI YOUTUBE 28.10.2018, wynik, skrót meczu, wszystkie gole TWITTER, CDA. Festiwal bramek na El Clasico

Real - Barcelona BRAMKI, GOLE YOUTUBE. Grand Derbi 2017. Skrót meczu. Gdzie obejrzeć El Clasico 2018?

Już w 11 minucie Barcelona wyszła na prowadzenia po podaniu Alby do wchodzącego Coutinho. Ten zakończył akcję celnym strzałem.

Drugą bramkę dla Barcelony zdobył w 30 minucie Suarez, który pewnie wykorzystał rzut karny.

Pierwszego gola dla Realu zdobył Marcelo w 50 minucie.

W 75 minucie Barcelona strzeliła kolejną bramkę. Dembele zagrał do Roberto, który poczekał i dograł na do Suareza. Ten głową z szesnastu metrów zdobył bramkę.

W 83. minucie Roberto podał do Suareza i zakończył akcję bramką.

W 87 minucie Dembele otrzymał piłkę na lewej stronie, świetnie podał w pole karne do Vidala, a ten z głowy powiększył prowadzenie Barcelony.

Mecz zakończył się wynikiem FC Barcelona - Real Madryt 5:1.

Barcelona - Real Madryt bramki, gole, skrót meczu 28.10.2018

Barcelona vs Real Madryt YouTube wynik gole bramki skrót meczu 28-10-2018

FC Barcelona - Real Madryt relacja na żywo: FC Barcelona - Real Madryt ONLINE

Barcelona vs Real Madrid 4-1 Goal Luis Suárez 28/10/2018 HD

Barcelona vs Real Madrid 5-1 Goal VIDAL 28/10/2018 HD

Barcelona vs Real Madrid 5-1 All Goals & Extended Highlights 28-10-2018 HD

Barcelona - Real - relacja live 28.10.2018: Mecz FC Barcelona - Real Madryt ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO I STREAM W INTERNECIE

FC Barcelona rozgromiła Real Madryt w El Clasico i awansowała na fotel lidera La Liga!