Elite Optyk Malinowscy nagradza osoby dbające o swój wzrok

Materiał informacyjny Salonów Optycznych Elite Optyk
Udostępnij:
Rodzina Malinowskich, która jest właścicielem sieci salonów Optycznych Elite Optyk, już od ponad 50 lat dba o dobry wzrok mieszkańców regionu. Taki staż pracy jako optyk ma senior rodu Józef Malinowski. Same salony swój początek miały ponad 30 lat temu. Wtedy Józef Malinowski założył swój pierwszy zakład optyczny, który dał podwaliny sieci salonów Elite Optyk.

Aby jak najszerzej wypromować ideę dbania o swój wzrok właściciele Elite Optyk przygotowali niespodziankę dla osób odwiedzających ich salony w Bielsku lub Białymstoku.

Salony te dobrze odwiedzić niezależnie od niespodzianek. Po prostu w trosce o własny wzrok. W obecnych czasach niemal każdy ma problemy ze wzrokiem i po prostu widzi gorzej. Tego nie można bagatelizować z dwóch powodów. Odpowiednio dobrana i zastosowana korekcja może powstrzymać dalsze pogarszanie się wzroku. Po drugie problemy z widzeniem w skrajnych sytuacjach mogą być niebezpieczne. Wystarczy wyobrazić sobie słabowidzącą osobę siadająca za kierownicą auta.

W salonach Elite Optyk możemy nie tylko kupić, ale także dobrać okulary lub soczewki, przez które będziemy mogli lepiej widzieć. Odpowiednią korekcję pomogą nam dobrać wykwalifikowani optometryści. Przy jej ustalaniu wykorzystują nowoczesną technikę (tzw. badania komputerowe to dla nich standard), ale także biorą pod uwagę subiektywne odczucia badanej osoby. A przy okazji, dzięki najnowocześniejszym urządzeniom, potrafią zbadać narządy wzroku i zauważyć w nich niepokojące zmiany, które mogą sugerować groźne choroby.

- Zbliżająca się wiosna to dobry moment aby sprawdzić swój wzrok. Zimą dużo przebywamy w ogrzewanych, słabo wentylowanych pomieszczeniach. Obecnie dużo czasu spędzamy z urządzeniami elektronicznymi pracując lub ucząc się zdalnie. Już w tej chwili zauważamy większą ilość młodych pacjentów pojawiających się w związku z początkiem lub rozwojem krótkowzroczności. Aby dodatkowo zachęcić do zainteresowania się tym problemem, mamy niespodziankę - mówi Krzysztof Malinowski z salonu Elite Optyk.

Niespodzianką tą jest konkurs. Aby wygrać, należy napisać ciekawe uzasadnienie, dlaczego warto odwiedzić salon Elite Optyk.

Jak wziąć udział w konkursie?

Wystarczy zakupić okulary w jednym z salonów Elite Optyk. W Bielsku mieści się on przy ul. Mickiewicza 58/12. W Białymstoku są dwa. Jeden w galerii handlowej przy ul. Hetmańskiej, drugi przy ul. Sienkiewicza 22. Po dokonaniu zakupu sprzedawca wyda kupon konkursowy. Za każde okulary można otrzymać jeden kupon. Należy w nim podać podstawowe dane personalne (potrzebne do tego, by po rozstrzygnięciu konkursu można było skontaktować się ze zwycięzcą), numer paragonu, no i oczywiście krótkie uzasadnienie, dlaczego odwiedziłam/em salon Elite Optyk. I wrzucić to do zaplombowanej urny, która będzie umieszczona w każdym z salonów.

Konkurs potrwa od 11 do 27 marca, a jego rozstrzygnięcie nastąpi 29 marca.

A co można wygrać?

I nagrodą jest: Zegarek Smartwatch Samsung Galaxy Watch Active
II nagroda: JBL Tune 510BT - słuchawki nauszne BLUETOOTH
III nagroda: Głośnik przenośny JBL Go3

A to jeszcze nie wszystko. Wśród nagród jest także pięć voucherów po 300 zł do salonów Elite Optyk i trzy vouchery do salonu kosmetycznego Anna Rua Makeup w Białymstoku na makijaż i poradę kosmetyczną.

Nagrody przyznaje jury po zapoznaniu się ze wszystkimi zgłoszeniami. Wyniki konkursu zostaną podane na stronie internetowej Elite Optyk Malinowscy lub na profilu na Facebooku. Zwycięzcy zostaną także poinformowani telefonicznie.

Regulamin konkursu dostępny jest w salonach Elite Optyk Malinowscy.

Zachęcamy, zadbajcie o swój wzrok!