Elektromontaż Wschód. Projektujemy Energię Budujemy Energię

Materiał promocyjny
Udostępnij:
Tak brzmi hasło Elektromontażu Wschód sp. z o.o. Ta firma to ponad 20 lat doświadczenia w branży elektroenergetycznej, ogromna wiedza, profesjonalizm i kompleksowa oferta.

Pełen zakres usług w branży: od dora- dztwa technicznego, poprzez projektowanie i wykonawstwo instalacji, aż po serwis. Czy jedna firma jest w stanie wykonać to wszystko? Tak. Ta firma to Elektromontaż Wschód.

Kompleksowe działanie możliwe jest m.in. dzięki temu, iż do grupy kapitałowej EW należy Pracownia Projektowa Enspro (była spółka Grupy PGE), która projektuje, a Elektromontaż Wschód realizuje inwestycje oraz prowadzi serwis 24/7 (24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu).

Firma specjalizuje się w obsłudze dużych inwestycji w energetyce, odnawialnych źródłach energii (farmy fotowoltaiczne, farmy wiatrowe, biogazownie, multikoogeneracje), hydroenergetyce, przemyśle, obiektach użyteczności publicznej oraz obiektach sportowych. Wykonuje również prace modernizacyjne, remontowe i konserwacyjne, a także obsługę eksploatacyjną i serwisową instalacji elektrycznych, AKPiA oraz teletechnicznych.

A jeśli zdarzy się coś nieprzewidzianego? Spokojnie. Elektromontaż Wschód oferuje klientom Serwis 24/7. Oznacza to, że w przypadku awarii wyspecjalizowane brygady remontowe na miejscu pojawią się około 2 godziny od zgłoszenia. I to bez względu na dzień czy godzinę. Większość problemów usuwana jest w ciągu 24 godzin od zgłoszenia. Jest to możliwe dzięki funkcjonującej całą dobę gorącej linii, solidnemu zapleczu magazynowemu oraz skutecznym rozwiązaniom logistycznym. Serwis zapewniany jest zarówno w okresie trwania gwarancji, jak i po jej zakończeniu.

Żeby oferować tak szeroki zakres usług, trzeba ogromnego profesjonalizmu oraz wysokich kwalifikacji i doświadczenia kadry. Dzięki olbrzymiej wiedzy eksperckiej z wielu gałęzi przemysłu, inżynierowie z Elektromontażu Wschód projektują, a także wdrażają innowacyjne elektroenergetyczne rozwiązania. Wszystko po to, by zapewnić klientom poczucie bezpieczeństwa oraz najwyższy standard użytkowania.

Firmę wyróżnia szerokie doświadczenie, ugruntowana pozycja na rynku, a także trwałe oraz długofalowe relacje z klientami i dostawcami. Swoje usługi świadczy wszędzie tam, gdzie są jej klienci: w Niemczech, Danii, Norwegii, Francji, Wielkiej Brytanii, Białorusi, Rosji, Ukrainie, a nawet Kanadzie. To solidny, pewny partner z dobrą energią.

Elektromontaż Wschód sp. z o.o. Łyski 1A,  16-070 Choroszcz
tel.  +48 85 717 17 17
www.elektromontazwschod.pl
www.enspro.pl

Dodaj ogłoszenie