Ekstraklasy raczej nie zobaczą

Siatkarze Ślepska (białe koszulki) nie dali rady rywalom z Gorzowa Wielkopolskiego Wojciech Drażba
Siatkarze Ślepska Suwałki przegrali u siebie 1:3 z GTPS Gorzów Wielkopolski w pierwszym meczu V rundy Pucharu Polski i ich szanse na awans są minimalne.

Stawką rywalizacji była możliwość potyczki w kolejnej rundzie z ekipą z Plus Ligi - Pamapolem Wieluń. Niestety, wszystko wskazuje na to, że drużynę z ekstraklasy zobaczą kibice w Gorzowie Wielkopolskim, bo w rewanżu trudno będzie suwalczanom odrobić straty.
- Gorzów pokazał, gdzie jest nasze miejsce. Okazał się zdecydowanie lepszym i silniejszym kadrowo zespołem - komentuje trener Ślepska Adam Aleksandrowicz.

Tylko do połowy drugiego seta suwalscy fani mogli mieć nadzieję na sukces. Ich drużyna wygrała pierwszą partię do 20 i minimalnie prowadziła w drugiej. Potem jednak role odmieniły się i warunki na parkiecie dyktowali goście, odnosząc zasłużone zwycięstwo.