Dzień Seksu 2018. Co to za święto? Jak obchodzić? Nasze propozycje! [ZDJĘCIA, WIDEO YouTube, Facebook)

AIP,ezio,x-news
Międzynarodowy Dzień Seksu 2018. Kiedy wypada? Co to za święto? Jak obchodzić? [ZDJĘCIA, WIDEO YouTube, Facebook) Pixabay
Dziś jest Międzynarodowy Dzień Seksu 2018. Co to za święto? Jak obchodzić? Jak często uprawiać seks? Regularne współżycie pozytywnie wpływa na nasze zdrowie.

Kiedy wypada Dzień Seksu? W 2003 Rada Tradycji Unii Europejskiej ogłosiła 7 czerwca Międzynarodowym Dniem Seksu. Biorąc pod uwagę, że w krajach europejskich coraz częściej występuje zbyt niski przyrost naturalny dzień poświęcony seksowi jest jak najbardziej potrzebny.

Czytaj też: Międzynarodowy Dzień Seksu 2018. Jak go obchodzimy? Międzynarodowy Dzień Seksu wypada 7 czerwca [ZDJĘCIA]

Według statystyk na świecie każdego dnia dochodzi do ok. 120 milionów stosunków płciowych, podczas gdy w tym samym czasie rodzi się zaledwie 350 tys. dzieci.

Międzynarodowy Dzień Seksu to też dzień bez rozmów o "bólu głowy", impotencji, oziębłości, frustracji i utrudniających zbliżenia: cukrzycy, stresu cywilizacyjnego i wielu innych schorzeniach...

Międzynarodowy Dzień Seksu 2018 - 7 czerwca. Jak jest obchodzony 07.06.2018? Kto wymyślił Międzynarodowy Dzień Seksu?

Wyniki najnowszych badań naukowych wskazują, że ludzie są tym szczęśliwsi, im więcej uprawiają seksu. Jednak jeszcze więcej zadowolenia przynosi im myśl, że inni są bardziej opieszali w tym względzie. Nasz poziom satysfakcji może wznosić się i opadać zależnie od tego, jak często - w naszym mniemaniu - seks uprawiają przyjaciele i sąsiedzi. Tak przynajmniej twierdzą naukowcy z Uniwersytetu Kolorado w Boulder.

Siostry Godlewskie znieważają barwy narodowe? [WIDEO 18+] Kompletnie nagie białe-czerwone siostry wiją się na murawie

Raport z przeprowadzonych przez nich badań nosi tytuł "Seks i dążenie do szczęścia. Jak życie seksualne innych wiąże się z naszym zadowoleniem". Potwierdza on, że rywalizujemy z innymi nie tylko, gdy chodzi o samochody, dochody, domy i wakacje.

Codzienne uprawianie seksu ma wiele zalet. Wpływa na nasze z...

Pragniemy dotrzymać kroku Kowalskim także w sypialni. Można by uznać, że częstotliwość uprawiania seksu jest, gdy chodzi o rywalizację, rzeczą bezsensowną, bo wielu z nas kłamie w tej sprawie jak z nut. Jednak dowody wskazują, że prywatne życie innych ma dla nas naprawdę ogromne znaczenie. Przede wszystkim dlatego, że chcemy wiedzieć, czy nasza poprzeczka znajduje się na "normalnej" wysokości.Najczęściej kochają się pary w wieku 18-24 lata. Prawie 10 proc. respondentów twierdzi, że w ogóle nie uprawia seksu.

Jak zatem obchodzić to święto? Odpowiedź jest chyba prosta.

Polki są na ostatnim miejscu, jeśli chodzi o akceptację własnego ciała, źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Czy seks kobiet dojrzałych to społeczne tabu?

- Wiele Polek zostało wychowanych w toksycznym poczuciu obowiązku i wstydu - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" Joanna Przetakiewicz, projektantka mody.

Międzynarodowy Dzień Seksu 2018. Kiedy wypada? Co to za święto? Jak obchodzić? [ZDJĘCIA, WIDEO YouTube, Facebook)

- Polki są na ostatnim miejscu, jeśli chodzi o akceptację własnego ciała - dodała. - Nasz kultura i religia wcale nie pomagają kobietom w czerpaniu przyjemności - podkreśliła Izabela Jąderek, seksuolog.

Dzień Seksu 2018. SEKS POWINNIŚMY UPRAWIAĆ CODZIENNIE. DLACZEGO?

  • Badania dowodzą, że częste współżycie wiąże się z obniżeniem rozkurczowego ciśnienia krwi.
  • 1-2 stosunki tygodniowo wiążą to podniesienie poziomu przeciwciała o nazwie immunoglobulina A (IgA), które chroni m.in. przed przeziębieniem lub różnego rodzaju infekcjami.
  • Nie zapominajmy, że seks to również forma ćwiczeń. Poprawia krążenie, odporność, wytrzymałość, kondycję...
  • 30 minut seksu pozwala spalić blisko 100 kcal. Ta ilość porównywalna jest z taką aktywnością, jak spacer.
  • Badania mówią, że uprawianie seksu dwa razy w tygodniu lub częściej zmniejsza ryzyko śmiertelnego zawału mięśnia sercowego u mężczyzn o połowę.

Izabela Jąderek o seksie na pierwszej randce. Jaki ma wpływ na związek?, źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Czy związek, który zaczyna się od seksu, ma szansę przetrwać? Wyjaśniła to w "Dzień Dobry TVN" Izabela Jąderek, seksuolog. Jakie zdanie mają Polacy na temat seksu na pierwszej randce? Jaki wpływ ma seks na udany związek?

Międzynarodowy Dzień Seksu 2018. Kiedy wypada? Co to za święto? Jak obchodzić? [ZDJĘCIA, WIDEO YouTube, Facebook)

Gdzie na randkę w Białymstoku. Najpopularniejsze miejsca w s...

Dzień Seksu 2018. Co to za święto? Jak obchodzić? Nasze propozycje! [ZDJĘCIA, WIDEO YouTube, Facebook)

Wideo

Dodaj ogłoszenie