Zamknij

Kurier Poranny

Dzień Matki. Życzenia dla mamy, wierszyki na Dzień Matki

PIĘKNE ŻYCZENIA NA DZIEŃ MAMYSłowa Twoje zawsze koją, dom Twój moją jest ostoją. Twe porady sobą chłonę, miłość składam w Twoje dłonie. Tak przykładnie

pl.123rf.com

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/6] Następne

Życzenia dla mamy na Dzień Matki

PIĘKNE ŻYCZENIA NA DZIEŃ MAMY

Słowa Twoje zawsze koją, dom Twój moją jest ostoją. Twe porady sobą chłonę, miłość składam w Twoje dłonie. Tak przykładnie przy mnie trwasz, dajesz wszystko mi, co masz. Spokój w Tobie niesłychany, serca ciepłem rozświetlany. Twarz - natura wygładzona, czasem wprost nie poruszona. Słów brakuje Twej osobie i nikt się nie równa Tobie! A mi właśnie jest to dane, mieć tak wyjątkową Mamę!

Kocham świat Bo dał mi Ciebie Kocham Ciebie Bo dałaś mi siebie. Z okazji Dnia Matki dużo zdrowia i szczęścia życzy ***

Dziękuję Ci Kochana Mamo za to, że mnie bardzo kochasz. Twój uśmiech otwarłaś dla mnie, zamknęłaś w sercu każdy smutek. Dziś moje serce mówi: dziękuję Mamo za Twa miłość. Ona pozostanie jak światło na całe moje życie.

W dniu Twego święta Mamo moja droga, o zdrowie dla Ciebie proszę Pana Boga i choć często przyczyną kłopotów Twych byłam, nie martw się Mamusiu, dziś to doceniłam.

W dniu Twojego święta stoję tutaj uśmiechnięta. Uśmiechnięta i nieśmiała, ze wzruszenia drżąca cała. Chciałabym powiedzieć ładnie, co w serduszku leży na dnie, lecz mi pięknych słów brakuje. Droga Mamo, wiesz co czuje. Przyjmij więc życzenia moje od Twojej córeczki, od pociechy Twojej.

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy