Dwumiesięczny chłopiec pobity na śmierć przez ojca? Dziecko zmarło w szpitalu

(mck), (ika)
Dwumiesięczny chłopiec nie żyje. Ojciec z zarzutami / Zdjęcie ilustracyjne
Dwumiesięczny chłopiec nie żyje. Ojciec z zarzutami / Zdjęcie ilustracyjne Archiwum
Chłopiec, który dwa tygodnie temu trafił do białostockiego szpitala, zmarł. Ojciec dziecka może być oskarżony o jego pobicie ze skutkiem śmiertelnym.

O zdarzeniu pisaliśmy blisko dwa tygodnie temu. W środę, 15 listopada, do ełckich policjantów wpłynęło zgłoszenie od lekarzy z ełckiego szpitala, w którym poinformowali o tym, że dwumiesięczny chłopiec mógł zostać pobity. Obrażenia ciała dziecka wskazywały na udział osób trzecich. Były na tyle poważne, że maluch jeszcze tego samego dnia został śmigłowcem przetransportowany do Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku.

ZOBACZ: Niemowlę walczy o życie. Ojciec zatrzymany

Podejrzenia padły na ojca dziecka. W związku z nimi 25-latek został zatrzymany i osadzony w areszcie. Postępowanie nadzorowała ełcka prokuratura. Dzisiaj Szpital Kliniczny w Białymstoku, do którego trafił chłopczyk, poinformował, że dziecko zmarło.

Ojciec usłyszał do tej pory dwa zarzuty: znęcania się nad osobą nieporadną ze względu na wiek i spowodowania choroby zagrażającej życiu. W związku z zaistniałymi okolicznościami, zarzuty mogą zostać zmienione na pobicie dziecka ze skutkiem śmiertelnym. Prokuratura Okręgowa w Suwałkach, której przekazano sprawę, nie chce na razie udzielać komentarzy, ponieważ dopiero dzisiaj otrzymała akta.

Podlaskie od zawsze słynęło z utalentowanych tancerzy. Wśród nich nie brakuje pięknych tancerek i instruktorek. Poznajcie niektóre z nich. A może kogoś byście dodali?Kluby fitness i siłownie w Białymstoku. Która najlepsza? Zagłosuj w naszej sondzie [foto]

Piękne podlaskie tancerki i instruktorki tańca (zdjęcia)

Zażywali dopalacze na cmentarzu w Biłgoraju. 15-latek zmarł, jego kolega jest w ciężkim stanie

Źródło:
TVN 24

Wideo

Materiał oryginalny: Dwumiesięczny chłopiec pobity na śmierć przez ojca? Dziecko zmarło w szpitalu - Gazeta Współczesna

Dodaj ogłoszenie