Maryla Kostyra i Katarzyna Korolczuk z medalami AMP w judo
Maryla Kostyra i Katarzyna Korolczuk z medalami AMP w judo Politechnika Białostocka/facebook
Reprezentantki Politechniki Białostockiej wywalczyły dwa medale w Akademickich Mistrzostwach Polski

Studenci Politechniki Białostockiej w Akademickich Mistrzostwach Polski w Judo, które odbyły się w Pile zdobyli dwa medale. Maryla Kostyra wywalczyła srebro w kategorii -52 kg, a Katarzyna Korolczuk brąz w kategorii -63 kg.

W zawodach uczestniczyli reprezentanci 41 uczelni, a zawody odbywały się w hali sportowej Państwowej Uczelni Stanisława Staszica w Pile.