Drużynowe Biegi Przełajowe Sochaczew 2019. Dziewczyny z Wasilkowa zajęły trzecie miejsce [ZDJĘCIA]

(jul)
Uczennice ze Szkoły Podstawowej im. Króla Zygmunta Augusta zdobyły trzecie miejsce w Polsce w Drużynowych Biegach Przełajowych. SP Wasilków
Uczennice ze Szkoły Podstawowej im. Króla Zygmunta Augusta zdobyły trzecie miejsce w Polsce w Drużynowych Biegach Przełajowych. Zawody odbyły się niedawno w Sochaczewie w woj. mazowieckim.

Każda z dziewcząt musiała przebiec dystans 1000 m na trudnej trasie. Dokuczał też upał. Ale zawodniczki z Wasilkowa wypadły znakomicie.

Walczyły bardzo dzielnie, reprezentując województwo podlaskie i miasto Wasilków. Za swoją ciężką, kilkuletnią pracę, otrzymały piękny puchar stając na trzecim stopniu podium.

Wasilków reprezentowały: Aneta Bogdanowicz, Katarzyna Radecka, Patrycja Pruszyńska, Weronika Zujko, Paula Roszkowska, Joanna Szermińska, Ewa Kwiatkowska, Zuzanna Marecka. Dziewczęta uczą się w klasach sportowych Va i VIa. Opiekunami są Agnieszka Halicka, Paweł Świderski.

Zobacz koniecznie: 7. PKO Białystok Półmaraton. Każdy dostał medal. Znajdziesz siebie lub bliskich? [ZDJĘCIA]