Druga porażka w II lidze piłkarek ręcznych KPR Białystok

ma
Mecz KPR Białystok - Roxa Lublin
Mecz KPR Białystok - Roxa Lublin KPR Białystok
W trzecim swoim meczu w II lidze piłkarki ręczne KPR Białystok przegrały 34:40 u siebie z Roxą Lublin.

Białostoczanki przez długi czas dotrzymywały kroku rywalkom, które są mistrzyniami Polski juniorek. Po pierwszej połowie był gospodynie przegrywały 18:19. Natomiast w 52 minucie był remis 33:33 i wtedy rozpoczął się dramat KPR. Błędy w podaniu, czy słabsze rzuty rywalki natychmiast zamieniały na gole. Zawodniczki Roxy zdobyły pięć bramek z rzędu, a także straty gospodynie nie potrafiły już odrobić.

- Szkoda, że tak wspaniały mecz rozmieniliśmy w siedem minut - mówi Joanna Strzałkowska, grający trener KPR. - W trudnych chwilach jest bardzo potrzebny spokój i rozwaga a nie nerwowe poczynania.

W drużynie KPR zadebiutowała nowa zawodniczka – Yana Baronenko. Reprezentantka juniorek Ukrainy rzuciła 5 goli.

Trzecią porażkę w rozgrywkach poniosła Dwójka Łomża, która u siebie uległa 22:29 drużynie lidera tabeli ROKiS Radzymin.

KPR Białystok - Roxa Lublin 34:40 (18:19)
KPR:
Natalia Kowalko, Sylwia Tomaszewska - Karolina Bursiewicz 7, Samanta Bałdowska 2, Joanna Strzałkowska 8, Elżbieta Nowicka 7, Izabela Godlewska 4, Yana Baronenko 5, Sylwia Czeska 1, Anna Trusewicz, Wiktoria Maksimowicz, Aleksandra Wasilewska, Oliwia Sulima, Agnieszka Wasilewska, Anna Szwengier Trochimczyk, Sylwia Lemiesszko.