Dom z ogródkiem w mieście? Śpiesz się, bo zostały ostatnie przy ul. Horodniańskiej

Materiał promocyjny YUNIVERSAL PODLASKI
Nowe Miasto to jedna z najbardziej zurbanizowanych dzielnic Białegostoku. Świetnie rozwinięta infrastruktura, bliska odległość do centrum miasta, a także możliwość zamieszkania na uboczu, w bardzo cichej okolicy. To właśnie te czynniki skłoniły Yuniversal Podlaski do wyboru lokalizacji i zaproponowaniu mieszkańcom własnego "M" w postaci domków w zabudowie szeregowej i z własnym ogródkiem.

Inwestycja przy ul. Horodniańskiej w Białymstoku to jedna najnowszych na lokalnym rynku propozycji mieszkaniowych Yuniversalu Podlaskiego.

Wielkość na miarę dzisiejszych potrzeb

W skład kompleksu mieszkaniowego przy ul. Horodniańskiej wchodzi siedem budynków jednorodzinnych o powierzchni od 182 do 244 mkw. Na parterze każdego z domów szeregowych znajdują się salon z aneksem kuchennym i wyjściem bezpośrednio do ogrodu, a także gabinet, WC i pomieszczenie gospodarcze. W salonie istnieje możliwość podłączenia kominka. Pierwsze piętro to sypialnia z łazienką, a także dwa pokoje oraz łazienka ogólnodostępna - wymienia Antoni Piekut, Prezes Zarządu marki Yuniversal Podlaski.

Dodatkowym atutem szeregówek na Nowym Mieście jest użytkowe poddasze o powierzchni 44 metrów kwadratowych. Niecodziennym rozwiązaniem przy zabudowie szeregowej, są garaże podziemne. W inwestycji przy Horodniańskiej sprostano wyzwaniu. Dla mieszkańców domów 1-6 przewidziano garaże podziemne, do których prowadzi wspólny wjazd. Obok każdego z nich znajduje się pomieszczenie gospodarcze z kotłownią. Dom oznaczony numerem 7 posiada garaż nadziemny z wjazdem bezpośrednio od strony ulicy.

Lokalizacja, a potrzeby

Myśląc o rozpoczęciu inwestycji, priorytetem dewelopera jest jej usytuowanie. W tym przypadku lokalizacja ma umożliwiać życie w cichej i spokojnej okolicy na uboczu, a jednocześnie znajdować się na samowystarczalnym pod względem infrastruktury osiedlu. Bliskie położenie domów względem ulicy Kawaleryjskiej jest ich zaletą. Jeszcze kilka lat temu była to jedna z głównych arterii komunikacyjnych w naszym mieście. Po wielu przebudowach, remontach i inwestycjach drogowych, a przede wszystkim po oddaniu do użytku ulicy Wiosennej, ulica Kawaleryjska, od której odchodzi ul. Horodniańska, jest miejscem dużo mniej uczęszczanym przez pojazdy. Zawsze budujemy dla ludzi. To im ma się mieszkać wygodnie. Zanim podejmiemy decyzję o realizowaniu inwestycji, robimy wywiad, jak się mieszka ludziom w danym miejscu, czego najbarsziej im brakuje w najbliższym otoczeniu. Podobnie było w przypadku szeregówek przy Horodniańskiej - mówi Prezes Antoni Piekut.

W bliskim sąsiedztwie domów znajdują się apteka oraz poczta, a także przedszkole oraz szkoła podstawowa. Nieco dalej znajduje się dyskont spożywczy. Na osiedlu Nowe Miasto nie brakuje też mniejszych sklepików, w których można zrobić drobne, codzienne zakupy. A w wolnej chwili warto jest wybrać się całą rodziną na spacer do Lasu Zwierzynieckiego by odpocząć i miło spędzić czas w otoczeniu przyrody. Dojazd samochodem do ścisłego centrum Białegostoku zajmuje około ośmiu minut, a autobusem – tylko kilkanaście. Do najbliższych przystanków autobusowych, z ulicy Horodniańskiej dotrzemy w minutę.

Własny, zielony kąt

Ogromnym atutem nieruchomości jest własny ogródek. Osoby lubiące pracę w ogrodzie oraz przestrzeń, mogą liczyć na działkę o powierzchni 140 metrów kwadratowych. Dla ludzi, którzy nie mają czasu na zajmowanie się ogrodem, koszeniem trawy, proponujemy działkę o wielkości ponad 40 metrów kwadratowych. Realizacja inwestycji zostanie zakończona w 2021 roku. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani, zapraszamy do kontaktu, ponieważ cześć domów została już sprzedana.

Więcej przeczytasz tu: https://www.yuniversalpodlaski.pl/inwestycja/77,Bialystok-Szeregowki-Horodnianska---Nowe-Miasto-ul-Horodnianska

Dodaj ogłoszenie