Dolina Cisów. Dołącz do zadowolonych mieszkańców Białegostoku. Niedługo rusza sprzedaż mieszkań VIII już etapu

Artykuł sponsorowany YUNIVERSAL PODLASKI
Nazwa osiedla nie jest przypadkowa. Pomiędzy budynkami mieszkalnymi zasadzono 3,2 tys. cisów i 12 tys. sadzonek tulipanów, a firma na bieżąco dba też o zieleń. Jesienią 2020 roku rusza sprzedaż mieszkań w ramach VIII etapu rozbudowy Doliny Cisów.

Dolina Cisów to na chwilę obecną jedna z najlepiej sprzedających się inwestycji naszej firmy – przyznaje Antoni Piekut, prezes zarządu spółki Yuniversal Podlaski. Poprzednie etapy sprzedawały się jak „świeże bułeczki”. Dlaczego? Dolina Cisów kusi lokalizacją. Wyróżniają ją przyjazna mieszkańcom zabudowa, kameralne położenie oraz bardzo dobre połączenie komunikacyjne z centrum Białegostoku. Osiedle znajduje się w zielonej okolicy, w dolinie rzeki Supraśl.

4 nowe budynki

Firma realizuje obecnie VII etap w ramach osiedla „Dolina Cisów”. Sprzedaż nieruchomości VIII etapu zaplanowana jest na jesień 2020 roku, a w jej ramach powstaną 4 budynki mieszkalne 4-kodygnacyjne. Do ich wykończenia zostaną użyte materiały wysokiej jakości - na klatkach schodowych pojawią się naturalne kamienne okładziny. Będzie także dostępna dodatkowa kondygnacja podziemna z garażami.
Zachowana zostanie estetyka zewnętrzna budynków, a także sprawdzony i chwalony przez mieszkańców rozkład mieszkań. Lokale będą 2,3 oraz 4-pokojowe o pow. od 34,54m2 do nawet 82,44m2. W cenie mieszkania, jego przyszli właściciele otrzymują komórkę lokatorską.

Osiedle samowystarczalne
Projektując Dolinę Cisów położyliśmy duży nacisk na komfort życia mieszkańców – mówi Prezes Antoni Piekut. Etap VIII jest świetnie skomunikowany z resztą osiedla. Yuniversal Podlaski zadbał o to, aby Dolina Cisów była samowystarczalnym zapleczem mieszkaniowym. Świadczą o tym liczne usługi dostępne dla mieszkańców osiedla. Działają tu dwa sklepy spożywcze, sklep ze zdrową żywnością, bar bistro, przychodnia lekarska, apteka, salon fryzjerski, gabinet kosmetyczny z solarium, a także dwa żłobki dla dzieci oraz przedszkole. Do dyspozycji wszystkich mieszkańców pozostaje również bezpłatny, ogólnodostępny parking, a bezpośrednio przy nim - przystanek komunikacji miejskiej w I strefie. W ramach VII oraz VIII etapu powstaną także dwa place zabaw oraz dwie siłownie plenerowe – dodaje Prezes Antoni Piekut.

Wysoki standard w najlepszej cenie
W czasie, kiedy ceny na rynku nieruchomości zaczęły szybować w górę, postanowiono, że Dolina Cisów, ma pozostać osiedlem atrakcyjnym dla mieszkańców, także cenowo. Jest to zdecydowania jedna z niewielu inwestycji na lokalnym rynku o najniższej cenie za metr kwadratowy. Wyjątkowość osiedla polega na tym, że w atrakcyjnej cenie otrzymujemy wysoki standard. Architektura budynków nawiązuje do stylu miejskich kamieniczek – bardzo stylowych i eleganckich, których jasne i pełne słońca wnętrza cieszą się funkcjonalnym układem pomieszczeń. W budynkach, mimo 4 pięter, znajdują się szybkie i cichobieżne windy, w podziemiach garaże, a w mieszkaniach zlokalizowanych na parterze także duże, zielone tarasy. Istnieje możliwość przystosowania mieszkań do potrzeb osób niepełnosprawnych. Obecnie w VII etapie są także duże promocje cenowe na wybrane mieszkania.

Szczegóły inwestycji znajdziesz tu: https://www.yuniversalpodlaski.pl/inwestycja/90,Bialystok-Osiedle-Dolina-Cisow-Etap-VIII-ul-Bialostocka---ul-Nadawki

Dodaj ogłoszenie