Dolina Cisów – cisza i spokój tuż za miastem

Materiał informacyjny
Chcesz uciec z miasta? Zamieszkać w otoczeniu przyrody i cieszyć się nią na co dzień, a jednocześnie nie rezygnować z udogodnień, jakie daje Ci mieszkanie w Białymstoku? Jest na to sposób!

Zapraszamy Was do Doliny Cisów. To kameralne osiedle położone się w zielonej okolicy, tuż przy granicy administracyjnej Białegostoku, w dolinie rzeki Supraśl. na terenach sprzyjających uprawianiu sportu i rekreacji. Dojazd do centrum miasta zajmuje stąd 12 minut, a do Wasilkowa – zaledwie kilka. Co więcej, Dolina Cisów jest zarówno przyrodniczą ostoją, jak również inwestycją spełniającą wszystkie standardy nowoczesnego budownictwa. Osiedle zostało zaprojektowane z myślą o funkcjonalności i wygodzie mieszkańców. Można tu szybko zapomnieć o trudach codziennej pracy i zgiełku miasta.

Elementem wyróżniającym Dolinę Cisów jest przyjazna mieszkańcom zabudowa. Osiedle składa się z nowocześnie zaprojektowanych czteropiętrowych budynków mieszkalnych, które swoim wyglądem nawiązują do miejskich kamieniczek. Każdy budynek został wyposażony w szybkie i cichobieżne windy, wszystkie posiadają też garaże podziemne.

Dolina Cisów to także rozbudowana infrastruktura. Na terenie osiedla funkcjonują: dwa sklepy spożywcze, sklep ze zdrową żywnością, bar bistro, przychodnia lekarska, apteka, salon fryzjerski, gabinet kosmetyczny z solarium, a także dwa żłobki dla dzieci oraz przedszkole. Na osiedlu znajduje się również duży parking dla mieszkańców, a bezpośrednio przy nim - przystanek komunikacji miejskiej w I strefie.

Aktualnie dobiega końca realizacja szóstego etapu inwestycji, w ramach której powstają dwa pięciokondygnacyjne budynki. Pierwszy z nich będzie gotowy w III kwartale bieżącego, 2020 roku, a drugi – w IV kwartale. Na chwilę obecną w ofercie firmy Yuniversal Podlaski znajdą Państwo jeszcze mieszkania o powierzchni od 60 do 66 mkw. Ich cena jest wyjątkowo atrakcyjna – to 4800 zł/mkw. Warto się więc pospieszyć!

Tymczasem w ramach siódmego etapu inwestycji powstają już kolejne trzy budynki. Do ich wykończenia zostaną użyte materiały wysokiej jakości - na klatkach schodowych pojawią się naturalne kamienne okładziny. W każdym z budynków znajdzie się 70 lokali mieszkalnych o powierzchni od 34 do 82 mkw., a także garaże podziemne. Inwestycja zostanie zakończona w I kwartale 2021 roku.

I jeszcze jedna bardzo ważna informacja. Warto podkreślić, że w cenie mieszkania kupujący otrzymuje komórkę lokatorską.

Projekt całego osiedla oraz jego wizualizacje można obejrzeć na stronie inwestora, dostępnej pod adresem www.yp.com.pl. Znajdziemy tam również szczegółowe plany każdego z mieszkań.

Przypominamy również, że w firmie Yuniversal Podlaski funkcjonuje program „Wybieraj – Wyceniaj”. Pozwala on na przedstawienie Klientowi różnych opcji cenowych zakupu mieszkania i umożliwia wybór propozycji maksymalnie dopasowanej do jego indywidualnych potrzeb i finansowych możliwości. Działający w przedsiębiorstwie Dział Kredytów Hipotecznych pomaga w uzyskaniu optymalnego kredytu oraz gwarantuje opiekę i zapewnia konsultacje w trakcie całego okresu kredytowania. Na etapie zakupu nieruchomości Kupujący mogą również liczyć na fachowe doradztwo ze strony firmowego architekta, który oferuje swoją pomoc w zmianie funkcjonalności poszczególnych pomieszczeń.

Yuniversal Podlaski jako deweloper oferuje szeroki wybór inwestycji w Białymstoku i Warszawie. Jak mówią przedstawiciele spółki, jej najlepszą wizytówką są tysiące zadowolonych klientów. Są wśród nich zarówno mieszkańcy wybudowanych przez firmę osiedli, jak również przedsiębiorcy korzystający ze znajdujących się w jej zasobach lokali usługowych.

Dodaj ogłoszenie