Deweloper z Białegostoku na miarę Twoich potrzeb

Materiał informacyjny Stalovers
Czy marzy Ci się porzucenie raz na zawsze starego budownictwa i przeniesienie wraz z całą rodziną do nowoczesnego domu? Nasza firma deweloperska Ci to umożliwi! Oferujemy domy o konstrukcji szkieletowej, które kuszą nie tylko innowacyjnymi rozwiązaniami, ale także atrakcyjną ceną. Zapraszamy po szczegóły!

Wyspecjalizowaliśmy się zarówno w produkcji domów pojedynczych, w konstrukcji stalowej oraz przenosimy technologię wielkokubaturową do budownictwa mieszkaniowego. W naszej pracy bazujemy na lekkich i trwałych konstrukcjach stalowych, które stanowią szkielet oferowanych przez nas domów. Ich zastosowanie, kojarzone do tej pory głównie ze standardami zachodnimi, pozwala na uzyskanie długowiecznych, ogniotrwałych budynków z naturalnym uziemieniem. Oczywiście szkielet jest uzupełniany tradycyjnymi materiałami, zależnymi od upodobań Klienta.

Nasze przedsiębiorstwo deweloperskie od lat zajmuje się budową budynków szkieletowych o najróżniejszej kubaturze i przeznaczeniu. Dzięki bogatemu doświadczeniu w zakresie budowy obiektów wielkopowierzchniowych, tym lepiej potrafimy sprostać wyzwaniu wzniesienia wygodnego, a zarazem trwałego domu mieszkalnego. O naszym profesjonalizmie może świadczyć choćby niebagatelna ilość budynków wzniesionych przez nas na terenie Białegostoku i okolic.

Co oferujemy – szeroka definicja usług budowlanych

Usługi deweloperskie Stalovers to bogactwo możliwości, wśród których każdy może znaleźć propozycję odpowiednią dla własnych potrzeb.

Oferujemy:

 • domy w stanie surowym otwartym – surowe, pokryte dachem mury, brak poprowadzonych instalacji oraz zamontowanych okien i drzwi,
 • domy w stanie surowym zamkniętym – dom wyposażony już w okna, drzwi oraz orynnowanie,
 • domy z wykończeniem (tzw. stan deweloperski) – stan surowy zamknięty, wzbogacony o potrzebne instalacje (bez elementów grzewczych), ocieplenia, elewację zewnętrzną oraz podstawowe wykończenia ścian, podłóg i sufitów.

Atrakcyjna cena domów w konstrukcji stalowej wynika m.in. z faktu, że ich lekka konstrukcja nie wymaga tak potężnych fundamentów, jakie są nieodzowne w przypadku budynków tradycyjnych. Niebagatelny wpływ na ograniczenie kosztów ma także znacznie krótszy czas ich budowy. To jednak tylko niewielka część korzyści.

Ze względu na uniwersalny charakter oferowanych przez nas zabudowań, istnieje możliwość wykończenia ich zarówno przy pomocy przykładowych cegieł, jak i płyt drewnianych bądź metalowych. Specjalizujemy się też we wznoszeniu nowoczesnych domów energooszczędnych, których eksploatacja pozwala na poczynienie sporych oszczędności. Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług naszej firmy deweloperskiej!

Nasze domy jednorodzinne podbijają Białystok już nie od dziś. Jesteśmy w stanie oddać nowe lokum w czasie, który w tradycyjnym budownictwie wystarcza ledwie na sfinalizowanie stanu surowego otwartego. Oferujemy dogodne terminy realizacji, atrakcyjne ceny oraz nowoczesne rozwiązania.

Białostockie domy jednorodzinne autorstwa Stalovers

Jak sama nazwa wskazuje, naszym sekretem jest stal. Budujemy w oparciu o lekkie systemy szkieletowe, które w przeciwieństwie do rozwiązań stosowanych w tradycyjnym budownictwie, wiążą się z:

 • brakiem konieczności stosowania szerokich fundamentów,
 • możliwością wykorzystania gruntów o niewielkiej nośności,
 • łatwością montażu i rozbudowy,
 • szerokim zakresem adaptacji,
 • wygodą w rozmieszczeniu układów instalacji,
 • korzystnymi cenami surowców,
 • relatywnie niskimi kosztami robocizny,
 • brakiem obostrzeń pogodowych (za wyjątkiem etapu kładzenia fundamentów),
 • krótkim czasem realizacji.

Domy w konstrukcji stalowej cechują się podobną ciepłochłonnością i paraprzepuszczalnością jak domy murowane, a przy zastosowaniu odpowiedniej termoizolacji (np. silikatowej) w zbliżonym stopniu zatrzymują ciepło wewnątrz pomieszczeń.

Swoboda wyboru domu

Stalowe domy jednorodzinne, Białystok upodobał sobie szczególnie mocno ze względu na ich uniwersalność. Wszystkim zwolennikom stylu amerykańskiego możemy przykładowo zaproponować ściany z płyt drewnianych, natomiast wielbicielom klasyki polecamy tradycyjne ściany murowane, które przydają domowi jeszcze lepszych parametrów akustycznych oraz cieplnych. Przy wykańczaniu naszych projektów często stosujemy również siding, metal i szkło.

Ostateczny kształt dachu, elewacji, wykończeń wewnętrznych oraz zagospodarowania terenu okalającego budynek leży w pełni po stronie Klienta. Współpracujemy z dostawcami, którzy zapewniają nam wysokiej jakości materiały – od wylewek posadzkowych, poprzez stolarkę okienną, aż po elementy instalacji elektrycznych, takich jak gniazda czy włączniki.

W zależności od preferencji, możemy zamknąć realizację projektu na etapie:

Chcąc przenieść się możliwie jak najszybciej do nowego domu, z pewnością powinieneś wziąć pod uwagę konstrukcje szkieletowe. Pomimo niskiej ceny, są one bowiem komfortowe i trwałe. W kwestii ostatecznego kształtu inwestycji ogranicza Cię jedynie Twoja własna wyobraźnia, my natomiast służymy wsparciem na każdym odcinku drogi ku własnemu domowi jednorodzinnemu.

Stalovers
Ignatki 43A
16-001 Księżyno, k. Białegostoku
Tel.: 884 000 770
E-mail: [email protected]

https://stalovers.pl/kontakt/

Tu podaj tekst alternatywny

Dodaj ogłoszenie