Dąb remisuje, rezerwy Sokoła wygrywają, Sudovia przegrywa

(pt)
strzela zwycięskie bramki
strzela zwycięskie bramki Fot. Paweł Trochim
Na boiska po zimowej przerwie wracają piłkarze III ligi i niższych. Dąb Dąbrowa Białostocka w swoim pierwszym spotkaniu remisuje, rezerwy Sokoła Sokółka wygrywają, a Sudovia Szudziałowo przegrywa.

Piłkarze Dębu Dąbrowy Białostockiej w pierwszym wiosennym meczu zremisowali bezbramkowo, na wyjeździe, z Promieniem Mońki. Pierwszy punkt na pewno cieszy, jednak patrząc na tabelę można odczuć spory niedosyt. Zespół Promienia zamyka bowiem III-ligową tabelę.

Udanie rundę wiosenną zainaugurowały rezerwy Sokoła Sokółka. Komplet punktów zdobyty na boisku w Choroszczy napawa optymizmem. Zwycięską bramkę dla sokółczan zdobył przesunięty z pierwszej drużyny Norbert Toczydłowski. Dobry start to podstawa, zwłaszcza że drużyna rezerw Sokoła ma szansę na awans do IV ligi.

Niestety, inauguracji rundy wiosennej piłkarze Sudovii Szudziałowo nie zaliczą do udanych. Podopieczni Krzysztofa Bacha wysoko przegrali w Sejnach, bo aż 1:5. Sporo niedokładności i zbyt dużo błędów sprawiło, że Pomorzanka zdobyła tyle bramek. Na przerwę Sudovia schodziła przy wyniku 1:0 dla Pomorzanki. W drugiej połowie seria błędów sprawiła, że gospodarze zdobyli jeszcze cztery bramki.

- Z pierwszych 30 minut można być zadowolonym. Później było znacznie gorzej - mówi Krzysztof Bach, trener Sudovii.