Czytelnicy wybiorą najlepszą ubiegłoroczną książkę

Jerzy Doroszkiewicz
CLZ. Spotkanie z nominowanymi do nagrody im. W. Kazaneckiego 2016
CLZ. Spotkanie z nominowanymi do nagrody im. W. Kazaneckiego 2016 Jerzy Doroszkiewicz
Udostępnij:
Spośród wszystkich publikacji spełniających warunki nagrody im. Kazaneckiego możemy wspólnie wybrać ulubioną książkę.

Znamy czwórkę finalistów tegorocznej 26. edycji Nagrody Literackiej Prezydenta Miasta Białegostoku im. Wiesława Kazaneckiego za najlepszą książkę 2016 roku. Wspólnie z Uniwersytetem w Białymstoku (z inicjatywy Studenckiego Koła Naukowego "Regionalni") postanowiliśmy dać wszystkim nominowanym książkom szansę na udział w plebiscycie i w efekcie wybór „Nagrody Czytelników Kuriera Porannego w Konkursie „Literacka Nagroda Prezydenta Miasta Białegostoku im. Wiesława Kazaneckiego”. Poniżej przedstawiamy pełną listę książek zaakceptowanych przez Kapitułę Nagrody im. Kazaneckiego. Teraz, dzięki głosowaniu, mamy szansę wybrać publikację, która nie ma już szansy na nagrodę prezydenta, bądź potwierdzić wybór Kapituły.

Czytelnicy wybiorą najlepszą ubiegłoroczną książkę

KSIĄŻKI NOMINOWANE DO NAGRODY CZYTELNIKÓW KURIERA PORANNEGO W KONKURSIE "LITERACKA NAGRODA PREZYDENTA MIASTA BIAŁEGOSTOKU I. WIESŁAWA KAZANECKIEGO" - ZAGŁOSUJ
Głosowanie potrwa do 17 marca, do godz. 20.59.59

NAGRODA DLA GŁOSUJĄCYCH

Jednocześnie prosimy o pisemne uzasadnienie swoich wyborów i przesłanie ich na adres mailowy: [email protected] Najlepsze uzasadnienia zdaniem powołanej przez Uniwersytet kapituły otrzymają dwa czytniki ebooków marki Amazon Kindle Paper White 3 wifi 2 (ufundowane przez Prezydenta Miasta Białegostoku). Do wygrania są też trzy zestawy książek ufundowane przez Fundację Sąsiedzi. Wyniki plebiscytu przedstawimy na stronie www.poranny.pl/kazanecki 21 marca 2017 r. Nagrodę Czytelników i nagrody dla uczestników plebiscytu wręczymy podczas gali zaplanowanej na 24 marca w Centrum im. Ludwika Zamenhofa.

Nagroda Literacka - za najlepszą książkę roku - przyznawana jest twórcom, którzy są związani ze środowiskiem literackim Białegostoku i regionu lub też się tu urodzili czy zamieszkują albo których twórczość wykazuje związki z miastem i regionem oraz twórcom, których książki wydano w Białymstoku.

Czytelnicy wybiorą najlepszą ubiegłoroczną książkę

Wideo