Czerwony Bór. Śmiertelny wypadek na przejeździe kolejowym. Trzy osoby zginęły

Maciej Łozowski
Maciej Łozowski
Zgłoszenie o tragicznym wypadku na drodze krajowej nr 63 wpłynęło do podlaskich strażaków o godz. 18:40.Zdjęcia udostępnione dzięki uprzejmości portalu mylomza.pl: Trzy osoby zginęły na przejeździe kolejowym [VIDEO i FOTO]
Zgłoszenie o tragicznym wypadku na drodze krajowej nr 63 wpłynęło do podlaskich strażaków o godz. 18:40.Zdjęcia udostępnione dzięki uprzejmości portalu mylomza.pl: Trzy osoby zginęły na przejeździe kolejowym [VIDEO i FOTO] mylomza.pl
Tragiczny wypadek na niestrzeżonym przejeździe kolejowym. Trzy osoby zginęły po zderzeniu drezyny z samochodem osobowym. Droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana.

Zgłoszenie o tragicznym wypadku na drodze krajowej nr 63 wpłynęło do podlaskich strażaków o godz. 18:40. W miejscowości Czerwony Bór drezyna jadąca od strony Śniadowa zderzyła się z osobowym volkswagenem golfem na gdańskich numerach.

- Do wypadku doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym - informuje dyżurny Stanowiska Kierowania Wojewódzkiego Komendanta PSP. - Zginęły w nim trzy osoby: dwie kobiety i jeden mężczyzna. Samochodem podróżowały w sumie 4 osoby.

CZYTAJ TEŻ: Downary: Wypadek śmiertelny na przejeździe kolejowym. Pociąg uderzył w skodę

Poszkodowanego, który przeżył, do najbliższego szpitala przetransportował zespół ratownictwa medycznego. Droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana.

Linia kolejowa nr 36, na której doszło do wypadku, była od lat nieużywana. Teraz jednak jest prowadzony remont linii, stąd przejazd drezyny. Przed przejazdem znajduje się znak stop. Kierowca volkswagena golfa najprawdopodobniej nie zastosował się do niego.

Szczegółowe okoliczności tragedii wyjaśnia policja.

Wideo

Dodaj ogłoszenie