Cortina znowu w Polsce!

Artykuł sponsorowany CORTINA

Powrót w wielkim stylu

Po latach nieobecności na europejskim rynku Cortina Outlet & Salon Płytek powraca do Polski. W tzw. międzyczasie stworzyła kilka fabryk płytek na świecie, oferując swoje produkty innym producentom ceramiki. W 2020 roku marka otworzyła salon w Białymstoku, który jest jednocześnie największym outletem i salonem z ceramiką na Podlasiu. Ogromna hala ekspozycyjna oraz ponad tysiąc modeli płytek dostępnych od ręki w najlepszych cenach gwarantują satysfakcję Państwa z zakupów. Wkrótce najwyższa jakość spod znaku Cortiny zawita także do Katowic oraz Wrocławia, gdzie powstaje największy oddział firmy o wielkości ponad 4000 m2 powierzchni ekspozycyjnej.

Cortina Outlet & Salon Płytek zajmuje się dystrybucją wysokiej klasy płytek ceramicznych, gresowych, ściennych, podłogowych, tarasowych, wielkoformatowych i mozaik oraz brandów własnych. Oferowany asortyment pochodzi od czołowych producentów z całego świata, a także obejmuje kolekcje marki własnej. Produkty wyróżniają się walorami praktycznymi, trwałością i wyjątkową estetyką a przede wszystkim ceną pobijającą wszystkie ceny.

W nowo otwartym salonie Cortina w Białymstoku można nabyć płytki największych europejskich producentów w niespotykanie niskich cenach, już od 39,95 za m2 za gres porcelanowy colorbody 120x60 cm. Na miejscu czeka też wiele innych bonusów. Przy zakupie otrzymujemy klej gratis oraz możemy skorzystać z darmowej usługi opracowania wizualizacji i projektu wykonanego przez profesjonalnego architekta.

Przyjemna atmosfera i doskonała obsługa klienta, a także fachowe doradztwo to cechy, za które Cortina ceniona jest najbardziej. Wszystko po to, by zapewnić udane zakupy i wspólnie tworzyć wymarzone wnętrza.

Za to wszystko Cortina Outlet & Salon Płytek została wyróżniona wieloma prestiżowymi nagrodami Unii Europejskiej.

Cortina Outlet & Salon Płytek zaprasza jak zwykle niezwykle serdecznie zapewniając normalność w tych „nienormalnych” czasach…

Cortina jest jak "Miłość w czasach zarazy" Marqueza …tyle że w tym wypadku do płytek😉

Cortina Outlet & Salon Płytek

https://www.cortinagroup.eu/

tel: +48 577 433 555

ul. Narodowych Sił Zbrojnych 17A
15-690 Białystok

Dodaj ogłoszenie