Contact Hero - pierwsza rocznica powstania

Artykuł sponsorowany

W styczniu 2020 roku mija pierwsza rocznica powstania firmy ContactHero – specjalizującej się w szeroko pojętym outsourcingu sprzedaży i obsługi . Od założenia, ContactHero opiera swoją działalność na bliskim kontakcie z klientami, płaskiej strukturze organizacyjnej, kompetentnych pracownikach oraz silnych wartościach.

Usługi ContactHero wyróżniają się najwyższą jakością. Współpraca z firmą, jest gwarancją profesjonalnej realizacji projektów. Organizacja ma w swojej ofercie m.in. całkowite przejęcie kontaktu z Klientem, kompleksowe działania sprzedażowe polegające na pozyskiwaniu nowych Klientów i zamówień oraz generowaniem dodatkowej sprzedaży.

Warto nadmienić, że firma ContactHero to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą. Rozpoczynając swoją działalność w styczniu 2019 roku, przedsiębiorstwo stworzyło wiele nowych stanowisk pracy, głównie na rynku białostockim, z powodzeniem powiększając swój zespół o nowych Specjalistów ds. sprzedaży i obsługi klienta. Biorąc pod uwagę kulturę organizacyjną oraz wartości według których współpracuje się wewnątrz zespołu - można śmiało stwierdzić, że na lokalnym rynku – ContactHero staje się liderem w branży call center. Z uwagi na stałe poszerzanie swojej działalności oraz realizację nowych projektów, firma systematycznie powiększa swój zespół. Osoby, które lubią kontakt z drugim człowiekiem oraz są zdeterminowane do osiągania celów, znajdą tu odpowiednie warunki do rozpoczęcia rozwoju zawodowego.

Organizacja zaprzecza ogólnie panującemu stwierdzeniu, że ‘’Praca w call center to siedzenie na słuchawce’’. W ContactHero realizuje się szeroko zakrojone projekty bazodanowe i telemarketingowe na kilkunastu rynkach na całym świecie. Dlatego praca w tym miejscu, to niewątpliwie ciekawe wyzwanie.

Okrągły rok działalności, to dobry moment na podsumowanie dotychczasowych wydarzeń z życia firmy. Miniony rok zaowocował nowymi kontaktami, dzięki którym oferta ContactHero powiększyła się, zaspokajając potrzeby coraz szerszego grona klientów. Organizacja może pochwalić się współpracą m.in z firmą Harvard Business Review Poland. Ponadto w marcu 2019 roku, firma ContactHero, była jedną z wielu firm prezentujących się podczas ‘’Podlaskich Targów Pracy’’. Wydarzenie to, było bardzo dobrą okazją na zaprezentowanie swojej oferty skierowanej do potencjalnych pracowników. Tym samym wszystkie osoby, które odwiedziły stoisko ContactHero, miały okazję na bliższe poznanie członków zespołu oraz pozostawienie swojego CV.

Rok działalności, to stosunkowo niewiele, niemniej jednak ContactHero udało się w tym czasie z powodzeniem zmaterializować część początkowych założeń oraz planów biznesowych. Dlatego bez wątpienia można mówić o sukcesie i powodach do świętowania !

Aby lepiej poznać ContactHero, zapraszamy do odwiedzenia Ich profilu na Facebooku oraz strony www.contacthero.eu.

Dodaj ogłoszenie