Contact Hero – nowe miejsce pracy w Białymstoku

  Contact Hero – nowe miejsce pracy w Białymstoku

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Kurier Poranny

  Contact Hero – nowe miejsce pracy w Białymstoku
  1/4
  przejdź do galerii
  Firma ContactHero reprezentująca branżę contact center właśnie zmieniła siedzibę. Nowoczesne miejsce w centrum miasta rodzi nowe możliwości. Obecnie zatrudnionych jest tutaj 30 osób odpowiedzialnych głównie za telefoniczną obsługę klienta. Od lutego firmę czekają poważne zmiany – rozpoczęło się od nowego strategicznego miejsca i przygotowania nowoczesnych stanowisk pracy. Kontynuacja rozwoju ma na celu pozyskanie wielu nowych pracowników w wyniku szeroko zakrojonej rekrutacji, planowane jest podwojenie obecnej liczby zatrudnionych.

  Czym jest Contact Hero?


  Contact Hero zajmuje się telefoniczną obsługą klienta i sprzedażą produktów. Działają m.in. w zakresie edukacji czy health & beauty. To globalna sieć kontaktów, która obejmuje wiele krajów z Europy. Są w stałej relacji m.in. z Polską, Hiszpanią, Włochami, Czechami czy Węgrami. Prowadzą liczne szkolenia, a wyniki nagradzają nie tylko premiami, ale również atrakcyjnymi benefitami. Ostatnią nagrodą za sprzedaż półroczną była wycieczka na Madagaskar.

  Proces rekrutacji w firmie ContactHero, jest bardzo przyjazny kandydatowi, który może pozostać z rekruterem w stałym kontakcie i zawsze liczyć na życzliwą rozmowę oraz wiadomość zwrotną. Rekrutacja na niektóre stanowiska, już się rozpoczęła. Pośród docelowych przyszłych pracowników ma się znaleźć trener sprzedaży, team-leaderzy i konsultanci. Właśnie tak przedstawia się struktura hierarchii w ContactHero. Warto dodać, że procesy rekrutacyjne są dodatkowo wspierane przez zatrudnionych pracowników, którzy mają realny wpływ na to z kim pracują, dzięki programowi płatnych poleceń ‘’PoleconyZarobiony’’ .

  Osoby, które znajdują się na początku swojej ścieżki zawodowej, jak i te które poszukują nowych wyzwań znajdą tu miejsce dla siebie. Każdy nowy pracownik może liczyć na profesjonalny onboarding, stałe wsparcie leadera oraz przyjazną atmosferę w zespole. Miejsce pracy czeka również na osoby ze znajomością obcych języków. ContactHero nawiąże współpracę ze specjalistami ds. obsługi klienta posługującymi się językami obcymi – również zdalnie.

  Rekrutacją nowych pracowników zajmuje się Aneta Rajecka. Zainteresowanych pracą prosimy o kontakt pod adresem mailowym: recruitment@contacthero.eu.
  www.contacthero.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Poranny.pl poleca

  Wideo