Cisza, spokój i azyl dla całej rodziny na Osiedlu Depowa

Materiał promocyjny YUNIVERSAL PODLASKI SP. Z O. O.
Yuniversal Podlaski wychodzi naprzeciw potrzebom Klientów i promuje swoją najnowszą inwestycję za pomocą nowoczesnych kanałów komunikacji. Z ofertą mieszkań można już zapoznać się nie wychodząc z domu!

Odnotowujemy w ostatnim okresie zwiększoną liczbę zapytań o nasze inwestycje w realizacji, ale również o te planowane. Odbieramy też znacznie więcej wiadomości e-mail oraz telefonów z zapytaniami o konkretne lokale mieszkalne, garaże jak i również lokale usługowe. Zwiększone zainteresowanie naszą ofertą widać również w mediach społecznościowych. Ludzie śledzą nasz firmowy profil na Facebooku, zadają również pytania za pośrednictwem komunikatora Facebook Messenger. Tej jesieni na naszym profilu na Instagramie pokażemy jak wspaniale prezentują się zrealizowane przez nas inwestycje – zapowiada Antoni Piekut, prezes firmy Yuniversal Podlaski.

A to nie jedyne nowości, jakie firma zamierza wdrożyć jesienią tego roku. – Obecnie realizujemy duży projekt mający na celu ułatwienie Klientom zapoznania się z wizualizacjami oferowanych przez nas mieszkań i domów. Czegoś takiego w ofercie podlaskich deweloperów jeszcze nie było, a my chcemy wykorzystać najnowocześniejsze oferowane na rynku technologie. Chciałbym też podkreślić, że zespół pracowników Yuniversalu doskonale radzi sobie w tych nowych dla nas wszystkich i- przyznajmy to - nieco zaskakujących warunkach. Lata doświadczenia zrobiły swoje i cieszę się, że pracują dla nas sami profesjonaliści. Dodam jeszcze, że w ubiegłym roku założona przeze mnie firma obchodziła piętnastolecie istnienia - a jeżeli weźmiemy pod uwagę nasze doświadczenie, to - niczego nie przekłamując - stoi za nami trzydzieści lat tradycji i doświadczenia – mówi Antoni Piekut.

Cisza, spokój i bezpieczeństwo wśród ogródków działkowych

Wśród realizowanych obecnie przez spółkę inwestycji wyróżnia się Osiedle Depowa, które powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie ścisłego centrum stolicy regionu. Znajdziemy tu szeroki wybór funkcjonalnych mieszkań w dobrej cenie, w średniej wysokości budynkach znajdujących się tuż obok ogródków działkowych.

Rejon, w którym powstaje Osiedle Depowa, znajduje się pomiędzy ulicami Bema, Składową i Kopernika. Arterie te dają mieszkańcom łatwy dostęp do rozbudowanej sieci komunikacji miejskiej, dzięki czemu możliwy jest szybki dojazd autobusem praktycznie do wszystkich zakątków Białegostoku. Jednocześnie budynki znajdują się w zacisznym sąsiedztwie ogródków działkowych, a ich układ tworzy kameralną przestrzeń z placami zabaw dla dzieci i możliwością odpoczynku mieszkańców na świeżym powietrzu.

Projekt osiedla oraz jego wizualizacje można już obejrzeć na stronie inwestora, dostępnej pod adresem: www.yp.com.pl. Znajdziemy tam również szczegółowe plany każdego z oferowanych mieszkań z możliwością obejrzenia konkretnego mieszkania w wirtualnej przestrzeni 3D (na chwilę obecną deweloper publikuje ofertę dotyczącą dwóch pierwszych bloków powstających w ramach inwestycji).

Zainteresowani zakupem znajdą na Osiedlu Depowa zarówno lokale 32-metrowe, jak i znacznie większe, o powierzchni 66 metrów kwadratowych. W ofercie dewelopera dostępne są mieszkania jedno-, dwu-, trzy-, a także czteropokojowe, o różnym układzie pomieszczeń. Każdy znajdzie tu coś dla siebie - zarówno osoby mieszkające samotnie, jak również rodziny z dziećmi. Większość mieszkań to lokale dwustronne. Każde z nich posiada balkon lub taras. W cenie zakupu mieszkania kupujący otrzymuje również komórkę lokatorską, a teraz w promocji lokale zlokalizowane na parterze otrzymują taras w cenie mieszkania. Dla zmotoryzowanych przewidziano miejsca postojowe na ogólnodostępnych parkingach. Samochody będzie można też zaparkować w podziemnych garażach.

Osobom zainteresowanym czerpaniem zysków z wynajmu nieruchomości polecamy zwrócenie uwagi na mieszkania trzypokojowe o powierzchni 48 mkw. – przypomnijmy, że Białystok jest miastem akademickim, w dużym udziałem studentów zagranicznych, a w niedalekim sąsiedztwie Osiedla Depowa znajdują się kampusy kilku wyższych uczelni.

Budowa Osiedla Depowa ruszyła jesienią 2019 roku. Tymczasem deweloper prowadzi już rozmowy z najemcami zainteresowanymi prowadzeniem na osiedlu działalności usługowej i handlowej. Dzięki czemu osiedle już od momentu wprowadzenia się pierwszych mieszkańców nie będzie tylko ich sypialnią, ale też miejscem w pełni funkcjonalnym do życia.

U tego dewelopera kupisz mieszkanie nie wychodząc z domu

O różnorodnych możliwościach kontaktu z deweloperem wspominaliśmy już wcześniej. Przypomnijmy jednak – osoby zainteresowane zakupem mieszkania bez wychodzenia z domu w Yuniversalu Podlaskim mają taką możliwość. Konieczność obecności Klienta w biurze stacjonarnym firmy przy ulicy Pięknej 3 w Białymstoku została ograniczona do minimum. Zainteresowani ofertą spółki mogą porozmawiać z doradcą za pośrednictwem komunikatora Facebook Messenger, Instagrama lub po prostu zadzwonić – Dział Sprzedaży czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00 w soboty 9:00-14:00 czeka na Państwa pytania pod numerem 85 747 30 30.

Przypominamy również wszystkim osobom zastanawiającym się nad wyborem bezpiecznej finansowo i optymalnej dla nich oferty mieszkaniowej lub lokalu pod prowadzenie działalności usługowej czy handlowej przypominamy, że w firmie Yuniversal Podlaski funkcjonuje program o nazwie „Wybieraj – Wyceniaj”. Pozwala on na przedstawienie klientowi różnych opcji cenowych zakupu lokalu i umożliwia wybór propozycji maksymalnie dopasowanej do jego indywidualnych potrzeb i finansowych możliwości. Działający w przedsiębiorstwie Dział Kredytów Hipotecznych pomaga w uzyskaniu optymalnego kredytu oraz gwarantuje opiekę i zapewnia konsultacje w trakcie całego okresu kredytowania. Na etapie zakupu nieruchomości kupujący mogą również liczyć na fachowe doradztwo ze strony firmowego architekta, który oferuje swoją pomoc w zmianie funkcjonalności poszczególnych pomieszczeń.

Sprawdzony i wiarygodny deweloper

Yuniversal Podlaski jako deweloper oferuje szeroki wybór inwestycji w Białymstoku i Warszawie. Wizytówką świadczonych przez firmę usług są przede wszystkim są tysiące zadowolonych klientów, ale też liczne nagrody potwierdzające, że istniejąca od ponad 30 lat firma utrzymuje wysoką jakość oferty na stawiającym coraz wyższe wymagania rynku nieruchomości w Polsce. Przykładowo w listopadzie 2019 r. Yuniversal Development otrzymał tytuły Deweloper Roku 2019 oraz Inwestycja Roku 2019 za Apartamenty przy Woronicza w Warszawie. Obecnie spółka planuje dwie nowe inwestycji w Warszawie, dwie w Łodzi oraz dwie w Białymstoku.

Więcej informacji o firmie – na stronie www.yp.com.pl

Dodaj ogłoszenie