Cisza i spokój w prestiżowej lokalizacji centrum miasta. Tu powstaje II etap kamieniczki "Przy Czarnej"

Materiał informacyjny "ROGOWSKI - DEVELOPMENT" SPÓŁKA KOMANDYTOWA
W centrum, a jednak w zaciszu. W sąsiedztwie legendarnej ulicy Młynowej i mitycznego wzgórza Św. Magdaleny. To tu, cegła po cegle wznoszona jest kamienica powstająca w ramach inwestycji "Przy Czarnej", czyli miejsce dla osób ceniących dostępność i doskonałą lokalizację, a jednocześnie poszukujących spokoju. Właśnie ruszyła sprzedaż mieszkań i realizacja II etapu inwestycji. Oddanie do użytku Kamieniczki „Przy Czarnej” nastąpi w 2022 roku.

Budynek charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem bryły, zachowując jednak elegancję przypisaną kamienicom. Duże przeszklenia i kolorystyka fasady nadają całości niepowtarzalnego stylu, nawiązującego do klasyki we współczesnym wydaniu.

Dostępne metraże

W ramach realizacji II etapu Kamieniczki „Przy Czarnej”, powstaną dwa budynki: 7 i 8 piętrowy. Łącznie oddanych do użytku będzie 96 mieszkań, w metrażach od 39–73 m2. Mieszkania są 2-, 3-, 4-, a także 5-pokojowe. Możliwy jest zakup mieszkania w stanie deweloperskim, a także z usługą „wykończenie pod klucz”, w której przewidziano wyposażenie w postaci paneli bądź gresów podłogowych, ułożenie glazury, terakoty, montaż armatury i ceramiki w łazienkach, malowanie ścian, montaż wewnętrznych drzwi czy pasa roboczego glazury w pomieszczeniu kuchennym. Dodatkowo zapraszam klientów do skorzystania z naszej usługi „Projekt Aranżacji Mieszkania Gratis”, gdzie nadzorujemy autorskie prace wykończeniowe fachowców, wedle ustaleń z klientem. W naszym biurze, a konkretnie w dziale sprzedaży pracuje architekt, który zaprojektuje zdecydowanym klientom wnętrze ich nowego „m”. A co ważne, zrobi to całkowicie za darmo. Wystarczy pokazać plan swojego mieszkania, określić swoje preferencje, a także opowiedzieć o swoich upodobaniach i gustach wnętrzarskich. Nasz architekt zaproponuje rozwiązania, nad którymi będzie można jeszcze wspólnie pracować. Ta usługa jest darmowa tylko dla naszych klientów – tłumaczy Remigiusz Rogowski, Prezes Grupy Kapitałowej Rogowski Development.

Wysoki standard

Kamienica „Przy Czarnej” nie jest tylko kamienicą z nazwy. Jej ekskluzywność zawarta jest także w wysokiej jakości materiałach budowlanych oraz estetyce i designie. Ściany międzylokalowe murowane są z pustaków ceramicznych typu PCM, ściany osłonowe murowane z pustaków szczelinowych ceramicznych, a działowe z cegły silikatowej lub pustaków ceramicznych. Stropy budynku, w części wykonane są jako prefabrykowane z płyt żelbetowych kanałowych, a w pozostałej części żelbetowych monolitycznych. Elewacja kładziona jest metodą lekko mokrą wg. Projektu Technicznego. Tynki wewnętrzne wykonywane są z gipsu, podłoże posadzki z cementu. Parapety w mieszkaniach, a także ciągach komunikacyjnych wykonano z marmuru. Do każdego lokalu przewidziane są drzwi antywłamaniowe. W „Kamieniczkach” zamontowano też nowoczesną windę.

Centrum, a jednak jak na obrzeżach

Ogromnym plusem inwestycji są parkingi podziemne, dzięki którym parkowanie w centrum miasta, nie jest problematyczne. W ramach realizacji mieszkaniowej, zagospodarowany zostanie także obszar w najbliższej okolicy budynku. Powstanie tam nowoczesny plac zabaw, teren rekreacyjny, a na parterze budynku dostępne będą lokale usługowe.

Szczegółowe informacje dostępne są w Biurze Sprzedaży przy ul. Legionowa 28 lok. 202 w Białymstoku, otwartym pon.-pt.: 08.00 - 17.00 oraz soboty 09.00-13.30, a także pod nr telefonu tel.: (85) 749 99 09.

Zapraszamy też na bezpośrednią stronę internetową inwestycji Kamieniczka „Przy Czarnej”:
http://www.rogowskidevelopment.pl/investments/kamieniczka-przy-czarnej/