Cerber Motorsport: Nasi studenci w Czechach

(AK)
Konstruktorzy z wydziału mechanicznego znakomicie poradzili sobie w konkurencjach statycznych Archiwum/Wojciech Wojtkielewicz
Zakończyły się zawody Formula Student w Hradec Králové w Czechach.

Zakończyły się zawody Formula Student w Hradec Králové w Czechach. Drużyna Cerber Motorsport z Politechniki Białostockiej w klasyfikacji ogólnej pojazdów spalinowych i elektrycznych znalazła się na 19. pozycji.

Konstruktorzy z wydziału mechanicznego znakomicie poradzili sobie w konkurencjach statycznych.

Za Business Plan Presentation zyskali 61,46 pkt. i zajęli 7 miejsce w tej kategorii, za Engineering Design zdobyli 108,89 pkt. (13 miejsce), a za Cost and Manufacturing uzyskali 58,86 pkt. (16 miejsce). W kategoriach konkurencji dynamicznych najwyżej został oceniony Autocross - tu Cerber Motorsport zdobył 45,96 pkt (14 pozycja).