Centralna Liga Juniorów U-18: Warta Poznań - Jagiellonia 2:2. Białostoczanie nie są zadowoleni z remisu

Jesienią Jagiellonia pokonała u siebie Wartę 2:1. W rewanżu padł remis 2:2.
Jesienią Jagiellonia pokonała u siebie Wartę 2:1. W rewanżu padł remis 2:2. jagiellonia.pl
Czujemy spory niedosyt po tym spotkaniu - ocenia trener Jagiellonii w Centralnej Lidze Juniorów U-17 Krzysztof Zalewski, po wyjazdowym remisie białostoczan 2:2 z Wartą Poznań.

Żółto-Czerwoni znakomicie zaczęli mecz, od szybkiego gola Michała Samborskiego. Potem jednak pogubili się, oddali inicjatywę i po prostych błędach i stracili dwa gole. Na szczęście w drugiej połowie warunki na boisku dyktowała drużyna z Białegostoku. Efektem jej przewagi była wyrównująca bramka, którą uderzeniem głową zdobył Miłosz Skowronek.

- W kolejnych minutach mieliśmy następne sytuacje, w tym dwie stuprocentowe oraz kilka strzałów z dystansu. Szkoda, że nie udało się rozstrzygnąć losów tego spotkania na naszą korzyść - ocenia trener Zalewski w rozmowie z klubowymi mediami.

W niedziele - 3 kwietnia Jagiellonia zagra u siebie z Pogonią Szczecin. Początek meczu na stadionie przy ul. Elewatorskiej 4 o godz. 12.

WYNIKI 21. KOLEJKI
Warta Poznań - Jagiellonia Białystok 2:2 (2:1).
Bramki: 0:1 - Samborski (6), 1:1 - Siedlecki (23), 2: 1- Sarbinowski (35), 2:2 - Skowronek (58).
Jagiellonia: Jasionek – Podczarski (65. Wojdakowski), Piórkowski, Kobus, Skowronek, Bernatowicz, Mościcki, Faberski, Dąbrowski (65. Lewicki), Protaziuk (80. Siemieniuk), Samborski.

UKS SMS Łódź - Górnik Zabrze 0:0, Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 2:1,Cracovia Kraków - Lech Poznań 2:1, Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 1:1, Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 2:0, MKS Polonia Warszawa - Stal Rzeszów 5:0, Gwarek Zabrze - Raków Częstochowa 1:0.

1. MKS Polonia Warszawa 21 40 57-34
2. Zagłębie Lubin 21 38 30-26
3. Legia Warszawa 21 37 39-34
4. Arka Gdynia 21 37 42-32
5. Cracovia 21 35 36-38
6. Lech Poznań 21 34 52-31
7. Raków Częstochowa 21 33 43-36
8. Wisła Kraków 21 33 41-33