Central Europe Open. Worek medali młodych zawodników Białostockiego Klubu Karate

Złoci medaliści Białostockiego Klubu Karate
Złoci medaliści Białostockiego Klubu Karate facebook/Białostocki Klub Karate
Worek medali przywieźli młodzi karatecy Białostockiego Klubu Karate z zawodów Centrope Europe Open - Grand Prix Pomorza i Kujaw, które odbyły się w Bydgoszczy. W sumie wywalczyli aż 15 krążków, w tym 5 złotych.

Po raz kolejny z bardzo dobrej strony w międzynarodowych zmaganiach pokazali się młodzi adepci karate z Białostockiego Klubu Karate. W Bydgoszczy w turnieju Centralk Europe Open wywalczyli 15 krążków, w tym pięć złotych, trzy srebrne i siedem brązowych.
W klasyfikacji klubowej BKK na 100 klubów zajął bardzo wysokie siódme miejsce.

Złote medale wywalczyli Patryk Falkowski (kumite chłopców 10-11 lat -30 kg), Antoni Zaleski (kumite chłopców 10-11 lat -35 kg), Ksenia Tarasewicz (kumite dziewcząt białe i żółte pasy 12-13 lat -50 kg).
Także pierwsze miejsca zajęły drużyny dziewcząt 8-9 lat (Ola Grygoruk, Roksana Hniedziejko, Zosia Łukaszuk) oraz chłopców 10-11lat (Antek Zaleski, Patryk Falkowski, Franek Dziergowski, Szymon Karolczuk).

Drugie miejsca w swoich kategoriach zajęli natomiast Natalia Wiśniewska (kumite dziewcząt 10-11 lat -40 kg), Zuzanna Wasilewska (kumite juniorek - 48 kg), i Paweł Kiryluk (kumite juniorów +76 kg).

Brażowe medale wywalczyli Patryk Falkowski (kumite chłopców 12-13 lat -40 kg), Gabriela Frankowska (kumite juniorek -48 kg),
Ola Grygoruk (kumite dziewcząt białe i żółte pasy 8-9lat +27 kg oraz kumite dziewcząt 8-9lat +30 kg), Zofia Łukaszuk (kumite dziewcząt 8-9 lat -30 kg), Dawid Rusiłowicz (kumite chłopców 12-13 lat +55 kg), Ilia Ryczkow (kumite kadetów -70 kg).

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani