Cały bank w twojej kieszeni

Materiał informacyjny Santander Bank Polska S.A.
Stały dostęp do konta, sprawdzanie salda rachunku bez logowania, powiadomienia o przelewach, płatności zbliżeniowe oraz BLIK - między innymi takie udogodnienia może mieć pod ręką każdy klient Santander Bank Polska, który zainstaluje na swoim smartfonie bezpłatną mobilną aplikację Santander.

Korzystając z bankowości elektronicznej oszczędzamy czas, pieniądze, mamy pełną kontrolę nad stanem swoich finansów i możemy przeprowadzać operacje bankowe w dogodnym dla nas czasie. Bankowa aplikacja mobilna Santander Bank Polska wyznacza jednak nowy wymiar bankowości elektronicznej. Stawia na niezawodność, bezpieczeństwo i wygodę użytkownika, dając dostęp do wszystkich niezbędnych funkcji oraz oferując wiele udogodnień, wykraczających poza podstawową ofertę banku. Intuicyjna obsługa i przyjazny dla użytkownika interfejs sprawiają, że korzystanie z aplikacji jest przyjemnością. Aplikacja jest bezpłatna, każdy klient Santander Bank Polska może ją pobrać w sklepach Google Play i App Store.

Mając zainstalowaną aplikację, nie musimy nosić przy sobie portfela. Oprócz informacji o naszym stanie konta, aplikacja zapewnia dostęp do wszystkich niezbędnych funkcji. Za zakupy na mieście i w sklepach internetowych możemy zapłacić BLIKIEM. Wystarczy kod, który wyświetla się na ekranie startowym aplikacji po zalogowaniu do naszego konta. Większość bankomatów umożliwia również wypłatę gotówki za pośrednictwem BLIK. Dzięki temu nie musimy pamiętać o noszeniu przy sobie karty płatniczej. Oczywiście BLIK nie jest jedyną metodą płatności. Wystarczy, że w aplikacji Santander mobile dodamy kartę Santander Bank Polska do portfela Google Pay lub Apple Pay, a będziemy mogli płacić zbliżeniowo telefonem. Dzięki natomiast Garmin Pay i Fitbit Pay – można płacić zbliżeniowo zegarkiem.

Po zalogowaniu mamy dostęp do historii transakcji wraz z wygodną wyszukiwarką i filtrami. Możemy zlecić przelew do jednego ze zdefiniowanych odbiorców, na rachunek obcy, do ZUS i do skarbówki. Aplikacja umożliwia wgląd w stan lokat, kredytów i innych produktów finansowych oraz zarządzanie kartami płatniczymi. Możemy przypisane do konta karty aktywować, zastrzec, zablokować, ustawić PIN, czy zmienić limity transakcji. Niezwykle wygodna jest funkcja mobilnej autoryzacji. To bezpieczeństwo i wygoda użytkowania w jednym. Gdy w bankowości internetowej na naszym komputerze zlecimy przelew – na przykład za zakupy w sklepie internetowym, możemy zaakceptować transakcję w aplikacji, zamiast przepisywania kodu przesłanego przez SMS.

Jeżeli mamy konto walutowe, w wirtualnym kantorze Santander wymienimy waluty, a efekt transakcji będzie od razu widoczny na naszym koncie. To udogodnienie, które zapewni natychmiastowy dostęp do walut obcych – na przykład w trakcie urlopu za granicą. Z aplikacji możemy również szybko doładować telefon na kartę - przez całą dobę i bez konieczności szukania w sklepach czy salonikach prasowych zdrapek z doładowaniami. Dzięki aplikacji szybko znajdziemy również najbliższy bankomat oraz placówkę Santander Bank Polska. Możemy zapoznać się z ofertą banku oraz skontaktować z doradcą. Aplikacja umożliwia również zakup biletów komunikacji miejskiej, opłacenie strefy parkingowej, zamówienie taksówki czy zakup biletów na wydarzenia kulturalne.

W aplikacji Santander mobile można także widzieć konta, które mamy w innych bankach. Wystarczy dodać je w aplikacji lub w Santander Internet. W ten sposób uzyskamy podgląd historii, stanu konta, a w przyszłości także zlecimy przelewy z kont innych banków. Aplikacja mobilna Santander Bank Polska to wszystkie niezbędne funkcje na wyciągnięcie kciuka. Część informacji może być dostępna bez logowania. Możemy wyświetlić stan konta i ostatnią transakcję, przesuwając palcem po ekranie startowym aplikacji. Możemy też korzystać z powiadomień o wybranych operacjach bankowych - na przykład o zaksięgowaniu przelewu, czy zbliżającym się terminie spłaty karty kredytowej. Użytkownik sam zarządza tym, jakie powiadomienia będą do niego przesyłane.

Materiał oryginalny: Cały bank w twojej kieszeni - Polska Times

Dodaj ogłoszenie