Brazylia - Meksyk 2:0 Wszystkie bramki online [Youtube, Twitter] Wynik, skrót meczu. Kto strzelił gole?

Neymar pokazał, że jest wielkim piłkarzem.Jego gol i asysta dały Brazylijczykom awans do ćwierćfinału. eastnews
Meksyk nigdy nie strzelił Brazylijczykom gola na finałach mistrzostw świata. Tradycja nie została złamana i w Rosji Canarinhos wygrali 2:0, awansując do ćwierćfinału. O wynik przesądził największy as Canarinhos - Neymar, który strzelił gola i zanotował asystę przy drugim trafieniu triumfatorów.

Jeśli ktoś spodziewał się szturmu Brazylijczyków od pierwszego gwizdka włoskiego sędziego Gianluci Rocchiego, to był mocno zdziwiony. Ekipa Meksyku z impetem ruszyła na faworyzowanego rywala i raz po raz przedzierała się skrzydłami na przedpole bramki Alissona.

Zobacz bramki: Brazylia - Meksyk 2:0 Wszystkie bramki online [Youtube, Twitter] Skrót mecz, gol Neymara 02.07.2018

Brazylia - Meksyk 2:0 Wszystkie bramki, skrót meczu 02.07.2018 [Youtube, Twitter, TVP Sport]

Zespołowi Juana Carlosa Osorii brakowało jednak dokładnego, ostatniego podania. Jego zakusy ostudził nieco Neymar, który w 25. minucie trafił piłką w wychodzącego Guillermo Ochoę. Był to sygnał do przejęcia przez Canarinhos inicjatywy. Do końca pierwszej połowy znacznie więcej działo się pod meksykańską bramką, ale wynik nie uległ zmianie.

Po zmianie stron Brazylia natarła z wielka siłą i szybko objęła prowadzenie. Akcja była godna wirtuozów futbolu. Neymar zagrał piętą do Williana, ten uciekł lewą stroną i dograł wzdłuż bramki, a as PSG z bliska dopełnił formalności.

Brazylia - Meksyk 2:0 Wszystkie bramki online 02.07.2018 [Youtube, TVP Sport, Twitter] Skrót meczu, gole

Mecz nabrał rumieńców, bo Meksyk musiał się odkryć, co z kolei stwarzało rywalom okazję do kontrataków, które były bardzo groźne.

Meksyk został dobity w 88. minucie. Obrońcom uciekł niesamowity Neymar. Piłkę po jego płaskim strzale trącił nogą Ochoa, a z bliska do siatki trafiłRoberto Firmino, który kilka chwil wcześniej pojawił się na boisku.