Black Friday w Polsce 2017. Zobacz promocje w Biedronka, Auchan, Tesco, Carrefour, Lidl 24.11.2017

ezio
Biedronka Czarny Piątek wybrane oferty
Biedronka Czarny Piątek wybrane oferty Biedronka
Black Friday Czarny Piątek w takich sklepach jak Biedronka, Auchan, Tesco, Carrefour i Lidl. Zobacz wybrane oferty!

Black Friday w Polsce 2017. Zobacz promocje w Biedronka, Auchan, Tesco, Carrefour, Lidl 24.11.2017 Są też oferty na sprzęt sportowy. W Black Friday biorą udział takie sieci, jak Decathlon, 4F, Media Expert, City Sport oraz outlety sportowe. Oferować będą klientom nie tylko atrakcyjne obniżki, lecz także kody rabatowe. Zobacz, gdzie je zdobyć.

Zobacz tutaj Black Friday 2017. Kody rabatowe DECATHLON, 4F, 50 STYLE, CITY SPORT [PROMOCJE, OBNIŻKI, RABATY]

W piątek 24 listopada sklepy w całej Polsce oferują promocje, zniżki, mega rabaty, oferty specjalne dla swoich klientów. Oto część propozycji, które polskie sklepy oferują:

Zobacz też Black Friday 2017. Gdzie zrobimy zakupy taniej 24 listopada [PROMOCJE]

Black Friday już dziś. To naprawdę dobra okazja na nieco tańsze zakupy, zwłąszcza jeśli mieliśmy w planach zakup telewizora, laptopa czy sprzętu AGD, ale i fani buszowania wśród regałów z ubraniami będą zadowoleni. Czarny Piątek niemal na całym świecie jest dniem największych wyprzedaży. No w Stanach Zjednoczonych, skąd Black Friday przywędrował do Europy obniżki sięgają 90 proc. Dlatego warto śledzić w Black Friday amerykańskie sklepy internetowe np. takie jak Amazon, gdzie konsolę X-Box One S można dziś dostać za 757 zł. W Polsce Czarny Piątek z roku na rok zyskuje na popularności, wyprzedaże są mniejsze, ale i tak warte uwagi. Sklepy kuszą promocjami. Każdego roku Black Friday w Polsce dołącza więcej sklepów i marek. Są to już całe galerie handlowe, a nawet dyskonty typu Lidl czy biedronka oraz Media Expert, Media Markt, Rossmann, Euro RTV AGD i inne.

Black Friday w Polsce 2017. Zobacz promocje w Biedronka, Auchan, Tesco, Carrefour, Lidl 24.11.2017

Sprawdź też Black Friday 2017 w sklepach sportowych. Promocje w DECATHLON, Sizeer, 4F, 50 style, Intersport

Wybrane oferty w Lidlu
W Lidlu za 69 złotych można kupić mop automatyczny.
Kuchenka mikrofalowa za 246 złotych.
Frytkownica za 69 zł.
Smartfon GS160 za 399 zł.

Wybrane oferty Black Friday w Biedronce
Laptop Kiano Slimnote 14.1 plus - 461 zł
Golarka męska lub damska - 15, 39 zł
Słuchawki bezprzewodowe Magnet Hykker - 30,79 zł

Black Friday Biedronka W Biedronce podczas Black Friday zrobimy zakupy z rabatem 23 proc. na sprzęt RTV i AGD. Promocja zacznie się w Czarny Piątek, 24 listopada i potrwa do niedzieli. Promocją zostanie objętych około 150 produktów, m.in. laptopy, powerbanki, sprzęt audio. Jest jednak jeden haczyk.

Promocja na Black Friday w Biedronce skierowana jest tylko do posiadaczy karty "Moja Biedronka", tę jednak można wyrobić od ręki w dyskoncie. W sklepie Media Expert zostały ogłoszone pierwsze oferty przed Black Friday 2017. Promocje obowiązują na laptopy, telefony, konsole, AGD. Najciekawsza wydaje się być oferta na telewizory - przy zakupie wybranych modeli, drugi telewizor otrzymamy za 1 zł.

Magazyn Informacyjny 23.11.2017

Wideo

Dodaj ogłoszenie