Blachodachówka John Steel i Mary Steel – zalety i parametry

  Blachodachówka John Steel i Mary Steel – zalety i parametry

  .

  Kurier Poranny

  Aktualizacja:

  Kurier Poranny

  Blachodachówka John Steel i Mary Steel – zalety i parametry
  Blachodachówka John Steel i Mary Steel – zalety i parametry
  Blachodachówka John Steel i Mary Steel – zalety i parametry
  Poszukując doskonałego pokrycia dachowego do swojego domu napotykamy na różne oferty. Dużą popularnością cieszą się pokrycia wykonywane z blachodachówki, paneli dachowych, dachówki ceramicznej oraz blachy trapezowej. Różnią się od siebie właściwościami, wielkością, sposobem montażu oraz cenami.

  Obecnie na rynku najczęściej inwestorzy wybierają blachodachówkę.
  Posiada ona liczne zalety, które sprawiają, że pokrycie dachowe jest solidne i trwałe przez lata. Decydując się na blachodachówkę, klienci mają opcję – blachodachówki w arkuszach lub blachodachówki modułowej.

  Blachodachówka w arkuszach proponowana jest na pokrycia większych połaci dachowych. Najczęściej stosuje się ją na dachy dużych magazynów oraz hal. Arkusze mają wielkość nawet kilku metrów, dzięki temu montaż przebiega dużo sprawniej, niż w przypadku małych elementów blachodachówki. Jednak blachodachówka w arkuszach wymaga zachowania dużej ostrożności podczas jej transportu oraz montażu. Ze względu na dużą powierzchnie jest bardziej krucha i mocniej narażona na uszkodzenia.
  Blachodachówka modułowa wybierana jest na dachy mniejsze i bardziej skomplikowane. Doskonale sprawdza się w domach jednorodzinnych. Moduły blachodachówki nie potrzebują przygotowania specjalnego transportu, dowożone są na miejsce budowy w paletach. Dodatkowo pozwalają ograniczyć ilość odpadów, ponieważ elementy są mniejszej wielkości i można je swobodnie dopasować do konstrukcji dachu i kominów.

  Blachodachówka modułowa – John Stell i Mary Steel
  Blachodachówka modułowa to rozwiązanie ekonomiczne, estetyczne i funkcjonalne. Wybierają ją osoby szukające pokryć dachowych na domy jednorodzinne oraz mniejsze budynki. Blachodachówka modułowa jest łatwa w montażu, bardzo wydajna i nie potrzebuje specjalnych warunków na miejscu budowy.

  Blachodachówka modułowa John Stell i Mary Stell stworzona jest z mocnej blachy stalowej o grubości 0,5 mm i pozwala stworzyć lekki, bezpieczny i solidny dach. Doskonale wpasowuje się w architekturę budynku oraz okolicę. Zakupując blachodachówkę modułową John Steel lub Mary Steel każdy klient otrzymuje kompletne zestawy akcesoriów do montażu: wkręty, taśmy uszczelniające, uszczelki, kołnierze i inne dodatki.

  Blachodachówkę modułową John Steel i Mary Steel produkuje firma Finish Profiles. Zakupić ją można w rodzimych oraz innych salonach sprzedających materiały budowlane np. Traffic Blachy&Dachy.
  John Steel i Mary Steel uwielbiana jest ze względu na posiadanie głębokich przetłoczeń, odznaczającego się podcięcia dolnej krawędzi oraz nowoczesnego kształtu. Blachodachówka modułowa John Steel i Mary Stell dostępna jest w kilku wariantach:
  • John Steel
  • John Steel L
  • Mary Steel
  • Mary Steel L


  Blachodachówka modułowa John Steel
  Blachodachówka John Steel ceniona jest za wyjątkowy kształt i wygląd, dlatego wybierana jest głównie przez osoby bardzo mocno zwracające uwagę na walory estetyczne. Uznawana jest za najładniej wyglądający materiał wykorzystywany na pokrycia dachowe.
  Blachodachówka John Steel odznacza się wysokim przetłoczeniem fali oraz dolnym podcięciem krawędzi. John Stell jest wynikiem wykorzystania surowców z wiodących producentów hutniczych takich, jak SSAB ze Szwecji oraz RUUKKI z Finlandii. Można ją zakupić w licznych salonach np. Finish Profiles, Traffic Blachy&Dachy i nie tylko. Blachodachówka John Stell L różni się od Johns Stell jedynie długością pojedynczego modułu.

  Parametry blachodachówki John Steel
  John Stell posiada długość 350 milimetrów, wysokość profilu 65 milimetrów, grubość blachy 0,5 milimetra, szerokość całkowitą 1181 milimetra. W przypadku blachodachówki John Stell L długość modułu może mieć nawet 400 milimetrów.

  Blachodachówka modułowa Mary Steel
  Blachodachówka Mary Steel również uznawana jest za wyjątkową oraz elegancką opcję na pokrycie dachowe. Wybierają ją inwestorzy głównie ceniący wygląd, niezawodność oraz wykwintność. Doskonale dopasowuje się do architektury budynku oraz okolicy. Blachodachówka Mary Stell produkowana jest w zakładach produkcyjnych Finish Profiles. Powstała w wyniku odwzorowania dachówek reńskich posiadających jedno szerokie wgłębienie. Najchętniej sięgają po nią właściciele domów jednorodzinnych posiadających budynki o prostej bryle, ponieważ Mary Steel dodaje większego uroku i elegancji tego typu bryłom.

  Parametry blachodachówki Mary Steel
  Blachodachówka Mary Steel posiada długość 350 milimetrów, wysokość profilu 51 milimetrów, grubość blachy 0,5 milimetra, szerokość całkowitą 1211 milimetra. Różnica w przypadku blachodachówki Mary Stell L to jedynie długość pojedynczego modułu, która może osiągać, aż 400 milimetrów.


  Czytaj treści premium w Kurierze Porannym Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Poranny.pl poleca

  Wideo