We wtorek, na terenie Białegostoku, zatrzymani zostali 26-letnia kobieta i 39-letni mężczyzna. Byli poszukiwani w związku z licznymi kradzieżami na terenie województwa podlaskiego.
Jak ustalili mundurowi 26-latka w okresie od czerwca do sierpnia tego roku trudniła się w kradzieżach kosmetyków. Łupem kobiety padł towar o łącznej wartości blisko 9 tysięcy złotych. W pokoju, który od kilku dni wynajmowała 26-latka, policjanci znaleźli również ponad 140 gramów suszu oraz 31 tabletek. Wstępne badanie narkotesterem pierwszego wykazało, że jest to marihuana, z kolei tabletki to ekstazy.
CZYTAJ TEŻ: Na sumieniu mieli kilkanaście litrów wódki
Szybko wyszło na jaw, że znalezione narkotyki należą do 39-latka, który zajmował wcześniej pokój kobiety. Mundurowi zabezpieczyli także przedmioty mogące służyć do produkcji narkotyków m.in. lampę, namioty, wentylator. Oboje wczoraj usłyszeli zarzuty. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje sąd.
Paweł Szrot ostro o "Zielonej Granicy"."To porównanie jest uprawnione"
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?