Białystok sprzed lat – zgłoś zdjęcie do konkursu i wygraj fotograficzną nagrodę

Materiał informacyjny CEETRUS Polska Sp. z o.o.
Jak wyglądała stolica Podlasia kilka czy kilkanaście lat temu? Może masz w domu fotografie, które pokazują dawne ulice, parki, place oraz życie mieszkańców Białegostoku? Do końca listopada możesz je zgłosić do konkursu „Razem od lat”, organizowanego przez Centrum Handlowe Auchan Produkcyjna z okazji 20. urodzin. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Chcemy świętować urodziny galerii handlowej z naszymi klientami i w trudnym dla nas wszystkich czasie zaproponować odrobinę rozrywki i zachęcić do wspomnień. Z pewnością wielu z nas ma w domowych archiwach zdjęcia, na których widać, jak wyglądał Białystok przed kilkoma, kilkunastoma czy nawet kilkudziesięcioma latami. Do 30 listopada można je zgłaszać w konkursie fotograficznym i w ten sposób zdobyć jedną z cennych nagród – mówi Marlena Brzostowska, property manager w Centrum Handlowym Auchan Produkcyjna.

Jak wziąć udział w konkursie „Razem od lat"

Aby wziąć udział w konkursie fotograficznym „Razem od lat”, wystarczy odwiedzić stronę internetową www.razemodlat.pl i przesłać zdjęcie, korzystając z dostępnego na stronie formularza. Jury będzie brało pod uwagę jak najciekawsze ujęcie tematu „Białystok sprzed lat”, a także walory artystyczne zdjęcia i jego oryginalność. Organizator czeka na zgłoszenia do 30 listopada!

Zwycięzca konkursu otrzyma profesjonalny aparat fotograficzny Canon EOS M6 wraz z obiektywem, a zdobywcy kolejnych miejsc aparaty INSTAX wraz z wkładami oraz bony podarunkowe. Regulamin konkursu jest dostępny na stronie konkursowej oraz na stronie internetowej galerii handlowej.

Wirtualna wystawa dawnych pocztówek

Z okazji urodzin Centrum Handlowe Auchan Produkcyjna przygotowało dla swoich gości jeszcze jedną niespodziankę. Do 30 listopada na stronie konkursowej www.razemodlat.pl/wystawa będzie można obejrzeć wirtualną wystawę pocztówek sprzed lat. Będą to reprodukcje zbiorów archiwum cyfrowego Fotopolska, na których będzie można rozpoznać popularne miejsca stolicy Podlasia, jak plac przed ratuszem, Pałac Branickich czy otaczający go park.

Centrum Handlowe Auchan Produkcyjna zaprasza klientów na zakupy od 2000 roku. W tym czasie centrum rozbudowało się, powiększało liczbę sklepów, w tym wyczekiwany punkt odbioru zamówień IKEA. Obiekt przeszedł również remont, dzięki któremu stał się wygodnym miejscem zakupów i wypoczynku.

Konkurs fotograficzny „Razem od lat” odbywa się za pośrednictwem strony www.razemodlat.pl. Informacje na temat jego przebiegu będą publikowane również na stronie www.auchanprodukcyjna.pl oraz na profilu galerii handlowej na Facebooku pod adresem https://www.facebook.com/CentrumHandloweAuchanProdukcyjna. Wirtualna wystawa dawnych pocztówek odbędzie się na stronie www.razemodlat.pl/wystawa

Dodaj ogłoszenie