Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów
2 z 16
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy: Białystok, podlaskie...
fot. pixabay

Białystok. Najlepsze oferty pracy. Można zarobić ponad 5 000 zł (01.09.2022)

ŚLUSARZ GALANTERII METALOWEJ - od 4 200 zł

Miejsce pracy: Białystok, podlaskie
Pracodawca: EKO VEGE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wynagrodzenie brutto: od 4 200 PLN
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu:1
Tryb pracy:
Zakres obowiązków: wytwarzanie przy pomocy prasy małych elementów metalowych
pakowanie wytwarzanych elementów w pudełka
praca w siedzibie firmy lub zdalnie w domu
Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe

umiejętności manualne, dokładność

Zobacz również

Podolski zdradził, kiedy zakończy karierę. Piłkarz się zastanawia!

Pierwsza sesja nowo wybranej Rady Miejskiej w Ostrorogu

Polecamy

Świątek: Nie nakręcam się jak Sabalenka myślami o niej na treningach

Do tych krajów chcą wracać podróżnicy. Odpowiedzi zadziwiają!

Olej rydzowy zwalczy kleszcze, mszyce, przędziorki i inne szkodniki w ogrodzie