Mieszkańcy białostockiego osiedla Tysiąclecia od dzisiaj mogą robić zakupy w nowym markecie spożywczym, należącym do bielskiej sieci Arhelan. Został otwarty przy ul. Waszyngtona (w lokalu po Delikatesach Milea).

Jego powierzchnia handlowa wynosi 300 mkw. Jak podkreśla Helena Burzyńska, właścicielka sieci Arhelan, jest to optymalna powierzchnia dla osiedlowego marketu.

Market Arhelana od rana jest szturmowany przez mieszkańców osiedla. Przede wszystkim zwabiły ich tutaj duże promocje -w promocyjnych cenach oferowano około 20 produktów.

- Nasze otwarcia zawsze wyglądają w ten sposób i zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem - tłumaczy Helena Burzyńska. - Oprócz promocji klienci w dniu otwarcia mogą liczyć na drobne prezenty, degustacje.

Szyld Arhelana:

Market przy ul. Waszyngtona jest 52 sklepem Arhelana w regionie północno-wschodnim (sieć posiada placówki w woj. podlaskim i warmińsko-mazurskim), a drugim w Białymstoku.

Będzie otwarty od godz. 6 do 22, a w niedzielę od 8 do 20. Wkrótce – już w lutym – w stolicy woj. podlaskiego mają zostać otwarte dwa kolejne sklepy.Firma Arhelan Burzyńscy to typowa firma rodzinna. Została założona w 1991 roku w Bielsku Podlaskim przez przez Helenę, Mirosława, Mirosławę oraz Arkadiusza Burzyńskich.Jest doceniana w ogólnokrajowych jak Gazele Biznesu czy Diamenty Forebsa.

Natomiast Helena Burzyńska, zwyciężyła w konkursie Kuriera Porannego "Kobieta Przedsiębiorcza 2011".