Bayern Monachium 2 - 3 Paris Saint-Germain

Paris Saint-Germain

3

2 1 połowa

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczoru. Dobranoc!

• W drugim dzisiejszym meczu Chelsea FC wygrała na wyjeździe z FC Porto 2:0. Rewanże ćwierćfinałowych meczów Ligi Mistrzów już za tydzień!

• Koniec meczu w Monachium! PSG po fantastycznym meczu wygrywa z Bayernem 3:2!

• Do podstawowego czasu gry drugiej połowy meczu arbiter dolicza co najmniej dwie minuty.

• W zespole PSG Rafinha pojawia się w miejsce Neymara.

• Maxim Choupo-Moting został ukarany żółtą kartką za pretensje do sędziego.

• Teraz przed szansą stanął Thomas Mueller, ale gracz Bayernu skiksował w znakomitej sytuacji!

• To powinna być bramka wyrównująca dla Bayernu! David Alaba stanął przed szansą na gola, ale reprezentant Austrii spudłował z szesnastu metrów!

• Bayern zaczyna tracić szansę na korzystny rezultat, ale wciąż próbują sforsować dobrze zorganizowaną defensywę PSG.

• Neymar dośrodkował z rzutu wolnego wprost w ręce Manuela Neuera.

• To powinna być bramka dla Bayernu! Maxim Choupo-Moting dostał znakomite prostopadłe podanie, ale uderzył wprost w Keylora Navasa!

• Leroy Sane wpadł z piłką w pole karne PSG, ale jego zagranie zostało przejęte przez jednego z rywali.

• Jerome Boateng także ukarany żółtą kartką.

• W zespole PSG na boisku pojawia się Moise Kean, a schodzi z niego Angel Di Maria.

• Joshua Kimmich dostał żółtą kartkę za odkopnięcie piłki.

• Kylian Mbappe dostał piłkę po lewej stronie boiska, wpadł w pole karne Bayernu, minął przeciwnika i wpakował piłkę przy bliższym słupku bramki Manuela Neuera!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! Kylian Mbappe ponownie daje prowadzenie PSG!

• Thomas Mueller ucierpiał prawdopodobnie przy przewrotce. Reprezentant Niemiec schodzi na chwilę z boiska z rozciętą głową.

• Thomas Mueller dostał piłkę w polu karnym PSG i uderzył przewrotką! Jednak piłka powędrowała obok bramki gości!

• Żółtą kartką za faul w środku pola ukarany Julian Draxler.

• Joshua Kimmich fenomenalnie dośrodkował piłkę z rzutu wolnego na głowę Thomasa Muellera, a ten z wielką precyzją umieścił piłkę w bramce rywali!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!! Thomas Mueller doprowadza do wyrównania!

• Joshua Kimmich lekko uderzył zza pola karnego i pewnie interweniował Keylor Navas.

• David Alaba popędził prawą stroną boiska, dograł w pole karne rywali, ale tam żaden z graczy Bayernu nie zdołał dojść do piłki.

• Benjamin Pavard dostał piłkę w polu karnym PSG i oddał błyskawiczny strzał, który wybronił Keylor Navas!

• W odpowiedzi David Alaba uderzył zza pola karnego, ale także świetną interwencją popisał się Keylor Navas!

• Neymar wpadł z piłką w pole karne Bayernu, ale jego uderzenie świetnie obronił Manuel Neuer!

• Wyrównany początek drugiej części rywalizacji. Oba zespoły na razie nie potrafią zagrozić bramce rywali.

• Kingsley Coman chciał dograć w pole karne PSG, ale zrobił to bardzo niedokładnie.

• Rozpoczynamy drugą część spotkania w Monachium!

• W drużynie PSG Mitchel Bakker pojawia się w miejsce Abdou Biallo.

• Piłkarze oby zespołów wrócili już na murawę stadionu w Monachium. Za moment wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części spotkania zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Monachium. Do przerwy PSG prowadzi z Bayernem 2:1.

• Joshua Kimmich dośrodkował z rzutu rożnego wprost na głowę Thomasa Muellera, ale gracz Bayernu trafił piłką do rąk Keylora Navasa.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter dolicza co najmniej dwie minuty.

• W drużynie Bayernu Monachium już druga zmiana. Jerome Boateng pojawia się za prawdopodobnie kontuzjowanego Niklasa Suele.

• Bayern coraz mocniej naciska i możliwe że jeszcze przed przerwą uda się wyrównać.

• Benjamin Pavard świetnie dośrodkował z lewej strony boiska wprost na głowę Maxima Choupo-Motinga, a ten popisał się precyzyjnym uderzeniem i zdobył pierwszą bramkę dla Bayernu w tym meczu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! Maxim Choupo-Moting zdobywa kontaktowego gola!

• Neymar dośrodkował w pole karne Bayernu, ale wprost w ręce Manuela Neuera.

• Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu, a ukarany nią Lucas Hernandez za faul w środku pola.

• Dziwna zmiana w szeregach Bayernu Monachium. Alphonso Davies pojawia się w miejsce Leona Goretzki. Schodzący gracz Bayernu nie wyglądał na kontuzjowanego.

• Marquinhos prawdopodobnie doznał kontuzji przy akcji bramkowej i teraz zastępuje go Ander Herrera.

• Po źle rozegranym rzucie rożnym przez PSG Marquinhos został w polu karnym Bayernu i dostał cudowne podanie od Neymara. Stoper gości z zimną krwią umieścił piłkę w bramce Bayernu podwyższając rezultat meczu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!! Marquinhos podwyższa na 2:0!

• Joshua Kimmich precyzyjnie dośrodkował z rzutu rożnego na nogę Maxima Choupo-Motinga, ale ten fatalnie spudłował.

• W polu karnym PSG piłka trafiła do Kingsleya Comana, ale Francuz nie spodziewał się, że piłka dotrze do niego i nie zdołał opanować piłki.

• Leroy Sane dośrodkował w pole karne PSG, ale zrobił to bardzo niedokładnie i gospodarze stracili piłkę.

• Benjamin Pavard dostał piłkę w narożniku pola karnego rywali i oddał błyskawiczny strzał, który świetnie wybronił Keylor Navas!

• Joshua Kimmich dośrodkował z rzutu rożnego w pole karne PSG, a tam znalazł się Leon Goretzka, Uderzenie gracza Bayernu świetnie wybronił Keylor Navas!

• Kingsley Coman dograł w pole karne PSG, ale ponownie pierwszy przy piłce był Keylor Navas.

• Kingsley Coman popędził prawą stroną boiska i dośrodkował w pole karne PSG, ale tam pewnie interweniował Keylor Navas.

• Leon Goretzka dostał piłkę przed polem karnym PSG i oddał błyskawiczny strzał, który jednak nie przedarł się przez gąszcz nóg w polu karnym gości.

• Znakomita drugi kontratak gości. Mbappe popędził lewą stroną boiska, wpadł w pole karne i dograł do Juliana Draxlera, ten wpakował piłkę do bramki rywali, ale arbiter odgwizdał spalonego!

• Thomas Mueller dostał piłkę w polu karnym gości, ale uderzył wprost w bramkarza PSG!

• Joshua Kimmich uderzył wprost w mur graczy PSG.

• Idrissa Gueye zagrał ręką pod własnym polem karnym i Bayern będzie miał szansę na wyrównanie.

• Neymar zagrał w pole karne Bayernu do Kyliana Mbappe, a ten mocnym strzałem pokonał Manuela Neuera i to PSG świetnie rozpoczyna to spotkanie!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Kylian Mbappe otwiera wynik meczu w Monachium!

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzał Maxim Choupo-Moting, ale trafił tylko w poprzeczkę!

• Lucas Hernandez wpadł z piłką w pole karne PSG, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

• Rozpoczynamy pojedynek w Monachium!

• Piłkarze obu zespołów wychodzą już na murawę Alianz Arena. Za moment rozpoczniemy tę rywalizację!

• Ławka rezerwowych Bayernu Monachium: Nubel (Br.), Boateng, Davies, Kouassi, Martinez, Musiala, Sarr.

• Ławka rezerwowych Paris Saint-Germain: Rico (Br.), Letellier (Br.), Rafinha, Bakker, Gharbi, Herrera, Kamara, Kean, Kehrer, Nagera, Pembele, Sarabia.

• Do meczu Bayern przystępuje z serią siedmiu zwycięstw w Bundeslidze (5) i Lidze Mistrzów (2). PSG w tym samym czasie wygrało 5 z ośmiu spotkań na trzech frontach. Oprócz Lille sposób na PSG znalazło Nantes. Remisem 1:1 zakończyło się natomiast rewanż z FC Barceloną.

• PSG też jest pod ogromną presją. Porażka w meczu na szczycie Ligue 1 z Lille (0:1) sprawiła, że jak bumerang wróciły pytania o charakter zespołu. W zeszłorocznym finale o porażce nie przesądził wcale Lewandowski, ale Kingsley Coman, który wykorzystał idealną wrzutkę od Joshuy Kimmicha.

• Ten mecz to czas próby dla obu drużyn: próby umiejętności, ale i charakterów. Bayern znów musi dać odpowiedź, czy w meczach o najwyższą stawkę jest w stanie ugrać korzystny wynik bez Roberta Lewandowskiego w składzie. W weekend się udało: w meczu na szczycie Bundesligi z RB Lipsk jedyną bramkę zdobył Leon Goretzka po podaniu Thomasa Müllera.

• Witamy! W sierpniu spotkali się w finale Ligi Mistrzów, dziś powalczą w pierwszym meczu ćwierćfinałowym kolejnej edycji. Wielkim nieobecnym kontuzjowany Robert Lewandowski, którego być może nie zobaczymy także w rewanżu. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 21:00.