Baruch Prokadr przegrał w Rzeszowie

Chińczyk Liu Wei tym razem nie pomógł zespołowi z Białegostoku
Chińczyk Liu Wei tym razem nie pomógł zespołowi z Białegostoku fot. Archiwum
Baruch Prokadr Dojlidy WSFiZ Białystok przegrał na wyjeździe z AZS Politechniką Rzeszowską 1:3.

Jedyny punkt dla ekipy z Podlasia zdobył Marcin Czerniawski, który bez straty seta pokonał Alana Wosia.

Pozostałe gry wygrywali jednak rywale. Paweł Chmiel przegrywał już z Filipem Młynarskim 1:2, ale wygrał pozostałe do końca pojedynku sety i zapewnił gospodarzom pierwszy punkt.

W drugiej grze Chińczyk Liu Wei musiał uznać wyższosc Tomasza Lewandowskiego, chociaż trzeba przyznać, że zawodnik z Białegostoku przegrał po walce.

Czerniawski pokonując Wosia odniósł swoje drugie zwycięstwo w tym sezonie i potwierdził, że wraca do wysokiej formy.

W ostatnim meczu sobotniej konfrontacji, Wei ponownie poniósł porażkę, tym razem z Pawłem Chmielem i ekipa z Rzeszowa mogła cieszyć się ze zwycięstwa.

AZS Politechnika Rzeszów - BARUCH PROKADR DOJLIDY WSFiZ Białystok 3:1.
Paweł Chmiel - Filip Młynarski 3:2 (11-13,11-7,9-11,11-8,11-8)
Tomasz Lewandowski - Liu Wei 3:0 (12-10,11-9,11-6)
Alan Woś - Marcin Czerniawski 0:3 (8-11,8-11,8-11)
Paweł Chmiel - Liu Wei 3:1 (11-5,4-11,13-11,16-14).