Złoty Hubal Białystok
W Białymstoku odbyły się ostatnio Młodzieżowe Klubowe Mistrzostwa Polski w Badmintonie. Po pięć medali wywalczyli zawodnicy Hubala Białystok i SKB Suwałki.

W ostatni przedświąteczny weekend Białystok gościł najlepsze badmintonowe kluby rywalizujące w Drużynowych Mistrzostwach Polski kategorii młodzieżowych. W halach sportowych na Pietraszach zobaczyliśmy 50 drużyn i ponad 160 młodych badmintonistów.
Znakomicie spisały sie podlaskie kluby. W klasyfikacji medalowej UKS Hubal Białystok zajął pierwsze miejsce zdobywając 2 medale złote i 3 brązowe, SKB Suwałki także z 5 medalami: zajął piąte miejsce. Suwałczanie wywalczyli 1 złoty, 1 srebrny i 3 brązowe medale.
W klasyfikacji olimpijskiej dominacja obu klubów Podlasia jest także wyraźna: Hubal pierwszy, SKB na drugiej pozycji.

Młodzik młodszy
Dziewczęta: 1. MKS Orlicz Suchedniów, 2. Beninca UKS Fenik Kędzierzyn-Koźle, 3. AZS AWF Katowice, 4. SKB Suwałki, 5. UKS Hubal Białystok, 6. UKS AB Kraków
Chłopcy: 1. MKS Orlicz Suchedniów, 2. Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle, 3. UKS Hubal Białystok, 4. UKS Tornado Donaborów.
Młodzik
Dziewczęta: 1. LKS Technik Głubczyce, 2. UKS Korona Pabianice, 3. SKB Suwałki, 4. AZS AWF Katowice, 5. UKS Hubal Białystok, 6. Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle
Chłopcy: 1. Śląsk Wrocław, 2. Technik Głubczyce, 3. UKS Hubal Białystok