Agnieszka Szmaj

Agnieszka Szmaj

Senior SEO Content SpecialistPortal i.plSosnowiec

17 materiałów

Moja przygoda z Polska Press Grupą zaczęła się w 2018 roku. Przez ten czas niezmiennie, choć w różnych projektach, zajmuję się SEO od strony treści. Zaczynałam od serwisów regionalnych, a potem, przez NaszeMiasto.pl, trafiłam do serwisów branżowych, którym obecnie poświęcam większość mojej uwagi. Prowadzę szkolenia dla redaktorów, wraz z koleżankami i kolegami z Działu Rozwoju Online dążę do wyrównania poziomu wiedzy w organizacji, a czasem także sama coś napiszę. Lubię tę robotę!

Z pisaniem zawsze było mi po drodze, zaś z samym SEO znam się już od dekady. Zaczynałam od pisania precli, a potem, przez bardziej wyrafinowany ;) copywriting pod SEO, doszłam do agencji marketingowej, w której zajmowałam się pozycjonowaniem stron internetowych klientów.

Praca w PPG nie jest moim pierwszym doświadczeniem z mediami. Choć rzadko o tym wspominam, miałam okazję i zaszczyt być w gronie osób, które tworzyły działające do dziś miejskie radio internetowe - Radio Żory.

Jestem absolwentką kulturoznawstwa (spec. teoria i historia kultury) na Uniwersytecie Śląskim. Im więcej lat mija od zakończenia studiów, tym bardziej jestem im wdzięczna za to, czego mnie nauczyły. Z wydziału wyniosłam o wiele więcej niż tylko wiedzę.

 

Po pracy gram w grę i to nie jedną. Jeśli bywam na mieście, to zwykle w Ludiversum, a i tak moja kolekcja planszówek z miesiąca na miesiąc niebezpiecznie się rozrasta. Nigdy nie odmówię partyjki w "Brzdęk! W kosmosie", a gdy w pobliżu nie ma chętnych do grania, dzielnie pracuję na wyższe ELO w Board Game Arena.

Rozwiń opis

Dodaj ogłoszenie