Autobusy linii nr 7 w obu kierunkach będą kursować przez ul. Lipową.
Przebieg trasy:
OLMONTY- STADION MIEJSKI - K .Ciołkowskiego- A. Mickiewicza- Cz. MIŁOSZA - A. Mickiewicza - Elektryczna - J.K. Branickiego- al. J. Piłsudskiego - H.Sienkiewicza- I. Białówny - Lipowa- H. Dąbrowskiego - Antoniukowska - Antoniuk Fabryczny-Konstytucji 3 Maja - H. Kołłątaja - Przędzalniana- ZPB,,FASTY" - Przędzalniana- Fasty/giełda/-Sz.Ełcka- FASTY/MLECZARNIA
FASTY/MLECZARNIA - Fasty/giełda - Przędzalniana- ZPB,,FASTY"- Przędzalniana - H. Kołłątaja - Konstytucji 3 Maja - Antoniuk Fabryczny - Antoniukowska - H. Dąbrowskiego - Lipowa - I. Malmeda - al. J. Piłsudskiego - A.Mickiewicza - Cz. MIŁOSZA -A. Mickiewicza- K. Ciołkowskiego- STADION MIEJSKI-OLMONTY
Autobusy linii 26 w obu kierunkach będą kursować przez ul. J. Waszyngtona:
Przebieg trasy:
TRANSPORTOWA/PĘTLA- I. Paderewskiego-W. Rzymowskiego - St. .Dubois - K. Pułaskiego - Kawaleryjska - Wiejska- R. Kaczorowskiego- J. Waszyngtona - M.C. Skłodowskiej - Legionowa - H. Sienkiewicza- Jurowiecka - 1000 lecia PP- Sokólska- ZAGUMIENNA
ZAGUMIENNA - Radzymińska - 1000-lecia PP - Jurowiecka- H .Sienkiewicza- I. Białówny- I. Malmeda- Wł. Liniarskiego - Plac Uniwersytecki -Skłodowskiej - J.Waszyngtona- R. Kaczorowskiego - Wiejska - K. Pułaskiego - St. Dubois - W. Rzymowskiego - I. Paderewskiego-TRANSPORTOWA/PĘTLA
Czytaj e-wydanie »Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?