Augustów kolejnym przystankiem Wakacyjnej Trasy Dwójki. Odbędzie się wyjątkowy koncert artystów

Materiał informacyjny TVP
Znamy repertuar zbliżającego się koncertu w Augustowie. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą niedzielę 1 sierpnia w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki. Już teraz możemy śmiało rzec, że będzie to wyjątkowa impreza muzyczna. To po prostu trzeba zobaczyć! Do wyboru mamy dwie opcje - występ na żywo przy scenie augustowskiego amfiteatru lub podziwianie show przed telewizorem. Na kanale TVP2 koncert będzie transmitowany od godziny 20:00.

*

Augustowskie noce z Dwójką

Koncert rozpoczną słynne augustowskie noce - noce parne, gorące, nad brzegami drzemiące, osłonięte przez mgłę. Tak właśnie śpiewała w swojej piosence Maria Koterbska. Nie ma chyba nikogo w naszym kraju, kto nie znałby tego utworu. W najbliższą niedzielę właśnie ten hit wykona Filip Lato.

Na scenie zobaczymy też Edytę Górniak. Artystka wykona swoje największe przeboje, ale także utwór „I follow rivers” z repertuaru Lykke Li i „Sweet dreams” legendarnego duetu Eurythmics. Z kolei Oceana zaprezentuje swój przebój „Endless Summer”. Nie zabraknie także francusko-włoskiej formacji Shanguy.

Niespodzianka dla gości

Dla mieszkańców Augustowa i widzów przed telewizorami zaśpiewa Sound’n’Grace. Usłyszymy wakacyjny hit lata „Iko Iko” ze specjalnym udziałem Kuby Szmajkowskiego, młodego wokalisty programu The Voice Kids. Niespodzianką dla gości będzie występ kultowej formacji Kombi. To nie koniec dobrych wiadomości. W niedzielę odbędzie się absolutna premiera telewizyjna nowego hitu Pięknych i Młodych pt. „Jak w bajce (Ti amo)”. Wszystko to w otoczeniu multimedialnej scenografii, którą tworzą wirujące szpule, ruchome podesty, układy taneczne czy malownicza sceneria augustowskiego amfiteatru. Koncert poprowadzi energetyczny, zgrany duet w składzie: Małgorzata Tomaszewska i Tomasz Kammel. Back-stage we władanie wezmą: Izabella Krzan i Norbi.

Wideo

Dodaj ogłoszenie