Astwa wśród 16 laureatów konkursu BCC Firma Dobrze Widziana

(peż)
Laureaci Konkursu Firma Dobrze Widziana, fot. Ryszard Baranowski (BCC).
Laureaci Konkursu Firma Dobrze Widziana, fot. Ryszard Baranowski (BCC).
Udostępnij:
W Pałacu Lubomirskich, siedzibie Business Centre Club odbyło się podsumowanie II edycji ogólnopolskiego konkursu z 2010 roku Firma Dobrze Widziana. Ten zaszczytny tytuł i statuetkę otrzymała firma Astwa z Białegostoku.

- Udział mogły brać wszystkie przedsiębiorstwa, nie tylko z grona BCC. Warto dodać, iż startowały w tym coraz bardziej docenianym konkursie również duże międzynarodowe koncerny - podkresla Krzysztof Żukowski, wiceprezes BCC i kanclerz Białostockiej Loży. - Konkurs odbywał się w kilku etapach. Przeprowadzona została kampania badawcza. Kapituła konkursu oceniała m.in. strategię firmy, miejsce pracy (kryteria awansu, premii, bonusów, szkolenia, dostęp kobiet do procesów decyzyjnych, system wynagradzania, finansowanie opieki zdrowotnej, świadczenia socjalne czy dofinansowywanie zajęć sportowych i kulturalnych), społeczne zaangażowanie, działania pro-ekologiczne i komunikację o CSR.

Regionalne podsumowanie konkursu obejmujące woj. podlaskie i warmińsko-mazurskie odbyło się w 2010 roku w siedzibie Loży Białostockiej.

Przyznanie przedsiębiorstwu tytułu Firmy Dobrze Widzianej jest wyrazem uznania i podziękowania za jej zaangażowanie społeczne i realizowanie idei odpowiedzialności społecznej biznesu. Podczas uroczystego finału w Warszawie, połączonego z ogólnopolską konferencją na temat CSR, 16 najlepszych z najlepszych otrzymało statuetkę Firmy Dobrze Widzianej.

Wyboru nominowanych do tytułu i laureatów konkursu dokonały Regionalne Kapituły Konkursowe powołane w każdym województwie. W ich skład weszli przedstawiciele pracodawców, organizacji pozarządowych, mediów oraz lokalnej administracji.

Firmy nominowane do tytułu Firmy Dobrze Widzianej w woj. podlaskim:
British American Tobacco Polska SA
Malow Sp. z o.o.
PPUH Kombinat Budowlany Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Usługowo-Asenizacyjne ASTWA Sp. z o.o.
Unibep SA
Laureat: Przedsiębiorstwo Usługowo-Asenizacyjne ASTWA Sp. z o.o.

Konkurs Firma Dobrze Widziana

jest częścią projektu "Firma Dobrze Widziana" - ogólnopolskiej kampanii informacyjno-promocyjnej realizowanej przez BCC w okresie III 2010-V 2012. Jej celem jest promocja w środowisku przedsiębiorców zarządzania firmą zgodnego z zasadami CSR. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Uzyskał dofinansowanie w ramach poddziałania 2.1.2. Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

 

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wojna na Ukrainie to wyzwanie dla całej branży IT, opinia eksperta

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Kurier Poranny
Dodaj ogłoszenie