Apartamenty Tysiąclecia. Ruszyła sprzedaż mieszkań w budynku nr 8, ostatnim budynku powstałym w tej inwestycji

Materiał informacyjny "ROGOWSKI - DEVELOPMENT" SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Udostępnij:

O popularności inwestycji Apartamentów Tysiąclecia świadczy fakt, iż mieszkania, w 9 z 10 wybudowanych budynków mieszkalnych w tej lokalizacji, zostały wyprzedane i to „na pniu”. Obecnie rozpoczęła się sprzedaż mieszkań ostatniego z budynków tej inwestycji, budynku nr 8.

W ramach ostatniego etapu Apartamentów Tysiąclecia wzniesiono 3 bloki. W budynku nr 6 do kupienia są ostatnie dwa mieszkania, w budynku nr 7 – około dziesięciu mieszkań, a w najnowszym i ostatnim budynku nr 8, sprzedaż dopiero się rozpoczyna.

Popularne metraże

Budynek nr 8 jest 6-kondygnacyjny, podobnie jak budynki nr 6 i 7. Znajduje się w nim 141 apartamentów w metrażach od 25,71 m2 do 68,53 m2. Ceny za nieruchomości plasują się na poziomach od 6 800 zł do 7 700 zł na m2. Dlaczego, mówiąc o mieszkaniach w takich metrażach mówi się, że są to Apartamenty? To zasługa podwyższonego standardu, gdzie właśnie „w cenie mieszkania nabywa się apartament”. Wysokie pomieszczenia zapewniają poczucie przestrzeni, ponadstandardowe okna gwarantują doskonałe doświetlenie wnętrz. Budynek realizowany jest z zachowaniem najwyższych standardów – stolarka PCV, wyciszona konstrukcja, doskonała funkcjonalność.

Samodzielne osiedle

Blisko lasów i terenów zielonych czy wyjazdu w kierunku Augustowa. Apartamenty Tysiąclecia to samowystarczalne osiedle, które na swoim terenie posiada wszystko, co niezbędne do codziennego funkcjonowania: sklepy, drogerie, apteki, przedszkola, bawialnie, siłownie, restauracje, kancelarie prawe, przychodnie lekarskie i wiele innych. Inwestycja jest także świetnie skomunikowana z resztą miasta. Rozbudowana infrastruktura pozwala na swobodne i szybkie przemieszczanie się autem, a nawet komunikacją miejską – do pozostałych białostockich osiedli. Bliskość obwodnicy miasta umożliwia szybki wyjazd z niego, po za granice Białegostoku w kierunku Warszawy, Augustowa, Bobrownik i innych. Niepodważalną i wyróżniającą wartością Apartamentów Tysiąclecia, w porównaniu do innych zabudowań miejskich, powstających w naszym mieście, jest to, iż mieszkańcy osiedla większość codziennych spraw mogą załatwić na miejscu. Oszczędza to czas i czyni ich życie bardziej komfortowym.

Budynek nr 8 zrealizowany jest z zachowaniem dotychczasowej estetyki oraz kolorystyka i designu elewacji, aby całość osiedla charakteryzowała się spójnością.

Więcej informacji odnośnie mieszkań i ostatniego budynku Apartamentów Tysiąclecia, znajdziecie na stronie www.rogowskidevelopment.pl/investments/apartamenty-tysiaclecia

Dodaj ogłoszenie