Apartamenty Tysiąclecia. Ostatnia szansa na zakup nieruchomości. Właśnie realizowany jest końcowy etap budowy w tej lokalizacji

Artykuł sponsorowany "ROGOWSKI - DEVELOPMENT" SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Miejsca do zamieszkania, w którym położone są Apartamenty Tysiąclecia – nie trzeba zachwalać. Świadczy o tym fakt wyprzedanych i zagospodarowanych wszystkich mieszkań, apartamentów czy lokali usługowych, a także wszelkich komórek lokatorskich czy miejsc parkingowych, które powstały w ramach wcześniejszych etapów budowy. Jest to jedno z niewielu miejsc na mapie Białegostoku, które można nazwać samowystarczalnymi. Można tu żyć, pracować, robić zakupy, uprawiać sport, odpoczywać, a to wszystko bez wychodzenia poza granice osiedla. Rogowski Development realizuj właśnie ostatni etap budowy apartamentów położonych w tej lokalizacji. Jest to ostatnia szansa na zakup wymarzonego „m” właśnie w tym miejscu.

W ramach ostatniej inwestycji na terenie przy ulicy Bełzy w Białymstoku powstaną 3 budynki wielorodzinne. Będą one różniły się nieco od poprzednich apartamentowców ulokowanych na tym osiedlu.

Od kawalerki po apartament

W ramach kolejnego i ostatniego już etapu przy ul. Bełzy powstaną 3 budynki, nr: 6, 7 oraz 8. Budynek 6 będzie składał się z 93 mieszkań w metrażach od 25 do 68 metrów kwadratowych. Będzie to budynek 6-kondygnacyjny, a więc niższy od poprzednich etapów realizowanych w ramach Apartamentów Tysiąclecia. Budynek nr 7, pod względem ilości mieszkań oraz gabarytów i standardu będzie identyczny jak budynek nr 6. Budynek nr 8 również będzie 6-kondygnacyjny, natomiast przewidziano w nim więcej lokali mieszkalnych. W nowopowstających obiektach zachowana zostanie także estetyka oraz kolorystyka i design elewacji, aby całość osiedla charakteryzowała się spójnością.

Blisko lasu, a także centrum miasta

Swobodny i szybki dostęp do centrum Białegostoku to nie jedyna lokalizacyjna zaleta Apartamentów Tysiąclecia. Świetna infrastruktura pozwala na swobodne i szybkie przemieszczanie się autem, a nawet komunikacją miejską – do pozostałych białostockich osiedli. Bliskość obwodnicy miasta umożliwia szybki wyjazd poza granice Białegostoku w kierunku Warszawy, Augustowa, Bobrownik i innych. Niepodważalną i wyróżniającą wartością Apartamentów Tysiąclecia, w porównaniu do innych zabudowań miejskich, powstających w naszym mieście, jest to, iż mieszkańcy osiedla większość codziennych spraw mogą załatwić na miejscu. Oszczędza to czas i czyni ich życie bardziej komfortowym. Do tego „Apartamenty” powstają w biskiej odległości od terenów zielonych, lasów. Deweloper zadbał także o nasadzenia drzew, krzewów czy kwiatów, na terenie rekreacyjnym – przynależącym do osiedla, na którym znajdują się między innymi nowoczesne place zabaw.

Wysoki standard

Apartamenty Tysiąclecia to popularna inwestycja na białostockim rynku. Jej ostatni już etap, to kolejna odsłona wysokiego standardu, o który zawsze dba Rogowski Development. Podwyższone pomieszczenia zapewniają poczucie przestrzeni, ponadstandardowe okna gwarantują doskonałe doświetlenie wnętrz. Budynek realizowany jest z zachowaniem najwyższych standardów – stolarka PCV, wyciszona konstrukcja, doskonała funkcjonalność.

Więcej informacji, rozkładów oraz cen mieszkań ostatniego etapu, Apartamentów Tysiąclecia, znajdziecie na stronie:

http://www.rogowskidevelopment.pl/investments/apartamenty-tysiaclecia//

Dodaj ogłoszenie