ALEXDARG w Pytaniu na Śniadanie w TVP. Podlaska blogerka o wpływie internetu na nasze życie [ZDJĘCIA]

krk
Telewizje śniadaniowe cieszą się ogromną popularnością wśród polskich widzów. W ubiegły weekend w studiu Telewizji Polskiej był też nasz rodzimy akcent.

Podlaska blogerka ALEXDARG kolejny raz odwiedziła studio pasma śniadaniowego w TVP2 - Pytanie Na Śniadanie. Rozmowę na kanapie z Aleksandrą Kondratowicz przeprowadził duet Rogammel - Marzena Rogalska oraz Tomasz Kammel.

Zobacz też: ALEXDARG w programie Pytanie Na Śniadanie! Taniec i wesele podlaskiej blogerki pokazane w TVP (zdjęcia)

Tematem podjętym przez gości w niedzielny poranek było pytanie: "w jaki sposób steruje nami internet?” To nie pierwszy występ blogerki w PnŚ. W lipcu bieżącego roku została zaproszona do rozmowy na temat swojego ślubu i wesela, a teledysk z jej niespodzianki tanecznej był emitowany w trakcie trwania programu.

Rocznica ślubu ALEXDARG. Podlaska blogerka podczas rocznicowej sesji. Alexandra Kondratowicz wraz z mężem [ZDJĘCIA]
Aleksandra Kondratowicz to Polska Ambasadorka marki Schwarzkopf LIVE pochodząca z Łap. Od kwietnia 2016 roku prowadzi bloga pod szyldem ALEXDARG, który jest liderem podlaskiej blogosfery modowej.

Nominowana w plebiscyscie Osobowość Roku Województwa Podlaskiego 2017. Współpracuje z takimi markami jak Armani Beauty, Lancôme (tytuł #KobietaLancome), Yves Saint Laurent. Przy współpracy z polską graficzką Olką Osadzińską oraz HTC Polska, jej zdjęcie przeistoczyło się w mural w centrum Warszawy będąc częścią ogólnopolskiej akcji „MORE YOU” do kampanii najnowszej linii smartphonów HTC.

Ślub ALEXDARG. Aleksandra Dargiewicz wyszła za mąż. Dziś mij...

Współpracuje z takimi markami jak Armani Beauty, Lancôme czy Yves Saint Laurent. Przy współpracy z polską graficzką Olką Osadzińską oraz HTC Polska, jej zdjęcie przeistoczyło się w mural w centrum Warszawy będąc częścią ogólnopolskiej akcji „MORE YOU” do kampanii najnowszej linii smartphonów HTC.

Jako jedyna polska blogerka była ambasadorką dni francuskich w Polsce FRENCH TOUCH 2016. Gości w występach telewizyjnych oraz uczestniczy prężnie w pokazach polskich projektantów oraz śniadaniach prasowych i wydarzeniach znanych marek, reprezentując przy tym Podlasie.

Flesz Fashion Night 2018. Największe modowe wydarzenie w Polsce. Tłumy gwiazd, a wśród nich podlaska blogerka [ZDJĘCIA]

Gala Influencer Roku 2018 JOY w Warszawie. ALEXDARG - Aleksandra Kondratowicz gościem specjalnym z podlaskiego (zdjęcia)

Wideo

Dodaj ogłoszenie