ALEXDARG opowiada w PnŚ o idealnym zdjęciu z wakacji. Blogerka pojawiła się też na okładce ogólnopolskiego magazynu!

krk
Jak zrobić idealną fotkę z wakacji? Podlaska blogerka - ALEXDARG wraz z innymi zaproszonymi gośćmi próbowała odpowiedzieć na to pytanie w programie Pytanie na Śniadanie na antenie TVP.

W ubiegły poniedziałek blogerka ALEXDARG (Aleksandra Kondratowicz) zagościła po raz kolejny w studio „Pytania Na Śniadanie”. WAKACJE MARZEŃ – URLOP, KTÓRY DOBRZE WYGLĄDA NA INSTAGRAMIE - był tematem przewodnim spotkania. Tym razem rozmowę z podlaską blogerką poprowadzili Ida Nowakowska i Wojciech Nowicki.

Alexdarg opowiadała m.in o tym jak zrobić idealne zdjęcie i ile czasu trzeba na to poświęcić.

Od maja można również podziwiać w salonach prasowych w całej Polsce nową okładkę ogólnopolskiego magazynu - Wedding, z Kondratowicz w roli głównej. Prezentuje się tam w sukniach ślubnych polskich oraz zagranicznych projektantów, a zdjęcia wykonał fotograf gwiazd: Jakub Gadzalski. Oprócz sesji zdjęciowej na kilku stronach możemy przeczytać także kwestionariusz w formie wywiadu z blogerką.

Chociaż polskie blogerki pojawiały i pojawiają się już na okładkach różnych magazynów, ALEXDARG jest pierwszą blogerką modową z Podlasia, która dostąpiła tego zaszczytu. Gratulujemy sukcesów!

Ślub ALEXDARG. Aleksandra Dargiewicz wyszła za mąż. Dziś mij...

Poranne espresso: ALEXDARG - Aleksandra Kondratowicz, blogerka modowa

Wideo

Dodaj ogłoszenie