MKTG SR - pasek na kartach artykułów

AC S.A. daje możliwość zamontowania instalacji LPG w nowym samochodzie

PR
Auto wprost z salonu nie jest już przeszkodą, jeśli chcemy zamontować w nim instalację LPG
Auto wprost z salonu nie jest już przeszkodą, jeśli chcemy zamontować w nim instalację LPG
Białostocki producent systemów autogaz marki STAG przygotował ofertę specjalnie dla właścicieli aut na gwarancji producenta. Oferta dotyczy zarówno aut prywatnych, jak i floty służbowej.

Instalacja LPG w aucie ma swoje zalety. To m.in. niska cena gazu, którego litr kosztuje w Polsce ponad dwa razy mniej niż benzyny oraz możliwość obniżenia eksploatacji samochodu nawet o 50 proc. Nie bez znaczenia pozostaje także aspekt ekologiczny – dzięki instalacjom LPG możliwe jest obniżenie emisji cząstek stałych, czyli sadzy w powietrzu. Pomimo tych zalet, część posiadaczy aut musiała czekać z montażem instalacji do momentu upłynięcia gwarancji producenta, aby nie stracić gwarancji na silnik. Teraz mają wybór.

Początkowo instalacje zasilania gazem montowały wyłącznie warsztaty niezrzeszone. Był to problem szczególnie z punktu widzenia osób kupujących auta nowe, których producent nie przewidział możliwości fabrycznego lub dedykowanego układu zasilania gazem. Kierowcy tracili gwarancję na silnik i w razie pojawienia się jakichkolwiek problemów byli pozbawieni asekuracji i pomocy. Niewiele było więc odważnych, którzy zdecydowaliby się na konwersję nowego auta. Teraz mają wybór.

Z oferty AC S.A. mogą skorzystać wszyscy właściciele aut o wadze do 3,5 t, kupionych na terenie Unii Europejskiej, zarejestrowanych w Polsce i pozostających na gwarancji producenta. I nie ma znaczenia, czy jest to samochód prywatny, czy flota aut firmowych.

Montaż instalacji autogaz w aucie pozostającym na gwarancji producenta należy przeprowadzić w jednym z ponad 100 polskich Autoryzowanych Serwisów STAG. W przyszłości, w przypadku potrzeby kontroli czy wizyty w warsztacie kierowca może udać się do najbliżej zlokalizowanego punktu, niezależnie od miejsca, w jakim montował instalację.

- Rozwijamy również sieć serwisową związaną z marką STAG na terenie krajów europejskich. Ma to niebagatelne znaczenie szczególnie w przypadku wyjazdów służbowych lub wakacyjnych. Dostęp do profesjonalnej sieci warsztatów użytkownik samochodu z instalacją STAG ma zapewniony – informuje Jerzy Pisiecki, kierownik ds. rozwoju europejskiej Sieci AS STAG firmy AC S.A.

Rozszerzona Gwarancja STAG przewiduje także oprócz możliwości napraw do końca gwarancji producenta samochodu, przeniesienie polisy na nowego właściciela w przypadku sprzedaży auta. Ubezpieczenie przypisane jest do pojazdu, a nie do jego właściciela. Kierowca ma również możliwość wyboru okresu ochronnego jaki go interesuje na czas 12, 24 lub 36 miesięcy. O szczegóły Rozszerzonej Gwarancji STAG należy pytać w sieci Autoryzowanych Serwisów STAG, których lista znajduje się na stronie www.ac.com.pl.

AC S.A.
jest wiodącym w Polsce i liczącym się na świecie producentem kompletnych systemów autogaz LPG i CNG marki STAG. Na rynku motoryzacyjnym funkcjonuje od 1986 roku, zatrudnia ponad 600 osób i obecnie jest największą firmą w segmencie instalacji gazowych w kraju (wg szacunków ponad 50 proc. udział w rynku polskim). Oferuje ponad 200 produktów do autogazu, spośród których wiodącą rolę odgrywają sterowniki do instalacji LPG i CNG. Oferta produktowa firmy, z której korzysta obecnie 5 mln kierowców, dociera do ponad 50 krajów na całym świecie. Więcej informacji o firmie AC S.A. i marce STAG znajduje się na stronie: http://www.ac.com.pl/.

Waszym Zdaniem: Zakaz handlu w niedzielę. Co sądzą białostoczanie?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wideo
Wróć na poranny.pl Kurier Poranny