Trasy objazdu autobusów linii: 3, 4, 6, 7, 8, 10, 16, 17, 19, 20, 26, 27, 28, 29, 111:
Autobusy linii 3 i 16
- w kierunku Os. Nowe Miasto-trasa linii pozostaje bez zmian;
- w kierunku Wygody
w godz. 10.15 - 13.00 - pojadą stałą trasą do przystanku nr 535 (Wiejska/Pogodna), następnie objazdem ulicami: Kopernika - Łomżyńska - Bohaterów Monte Cassino - Dąbrowskiego - Piłsudskiego - Sienkiewicza i dalej stałą trasą.
Autobusy linii 6
- w kierunku Os. Bażantarnia - trasa linii pozostaje bez zmian;
- w kierunku Os. Pieczurki
w godz. 10.15 - 13.00 - pojadą stałą trasą do przystanku nr 171 Kopernika/Kanonierska następnie objazdem ulicami: Łomżyńska-Bohaterów Monte Cassino- Dąbrowskiego- Piłsudskiego- Sienkiewicza i dalej stałą trasą.
Autobusy linii 4 i 7
- w kierunku Antoniuka: - trasa linii pozostaje bez zmian;
- w kierunku ul Myśliwskiej:
w godz. 10.00 - 13.00 będą kursować ulicami: al. Piłsudskiego- Branickiego- Miłosza- Mickiewicza i dalej stałą trasą;
Autobusy linii 8
- w kierunku Starosielce PKP
w godz. 9.00 - 11.30 - pojadą stałą trasą do ul. Sienkiewicza do przystanku nr inw. 422 Sienkiewicza/Białówny następnie objazdem ulicami: Legionowa- Kaczorowskiego i dalej stałą trasą.
w godz. 11.30-13.00 pojadą stałą trasą do Placu Uniwersyteckiego następnie objazdem ulicami: Skłodowskiej- Legionowa- Kaczorowskiego i dalej stałą trasą;
- w kierunku os. Piasta
w godz. 10.10 - 13.00 - pojadą stałą trasą do przystanku nr inw. 589 (Zwierzyniecka/Świerkowa) następnie objazdem ulicami: Zwierzyniecka- Miłosza- Piastowska i dalej stałą trasą;
Autobusy linii 10
w godz. 7.00 - 9.00 i w godz. 13.00 - 14.00 będą kursować ulicami: Skłodowskiej- Plac Uniwersytecki- Liniarskiego- Lipowa - Dąbrowskiego- al. Solidarności- Zwycięstwa- Kolejowa - Dąbrowskiego- Lipowa- Liniarskiego - Skłodowskiej i dalej stałą trasą.
w godz. 9.00 - 13.00 pojadą stałą trasą do przystanku nr 535 (Wiejska/Pogodna), następnie objazdem ulicami: M. Kopernika - Łomżyńska- Bohaterów Monte Cassino- Poleska - Botaniczna- Dąbrowskiego- al. Solidarności- Zwycięstwa-Kolejowa - Dąbrowskiego - Bohaterów Monte Cassino - Wyszyńskiego - Kaczorowskiego i dalej stałą trasą.
Autobusy linii 17
- w kierunku Os. TBS - trasa linii pozostaje bez zmian;
- w kierunku Plażowej
w godz. 10.15 - 13.00 - pojadą stałą trasą do przystanku nr 535 (Wiejska/Pogodna) następnie objazdem ulicami: M. Kopernika - Łomżyńska- Bohaterów Monte Cassino- Dąbrowskiego- Piłsudskiego Branickiego i dalej stałą trasą.
Autobusy linii 19
- w kierunku Os. Dziesięciny - trasa linii pozostaje bez zmian;
- w kierunku Dojlid
w godz. 10.10 - 13.00 pojadą stałą trasą do przystanku nr 173 (Osiedle Bema), następnie objazdem ulicami: Zwierzyniecka - Miłosza- Mickiewicza i dalej stałą trasą.
Autobusy linii 20
- w kierunku Os. Leśna Dolina - trasa linii pozostaje bez zmian;
- w kierunku Os. Białostoczek
w godz. 7.00 - 14.00 będą kursować ulicami: Bohaterów Monte Cassino- Poleska -Dąbrowskiego - Piłsudskiego -Sienkiewicza i dalej stałą trasą.
Autobusy linii 26
- w kierunku Os. Nowe Miasto
w godz. 9.00 - 11.30 - pojadą stałą trasą do ul. Sienkiewicza do przystanku nr inw. 422 Sienkiewicza/Białówny następnie objazdem ulicami: Sienkiewicza- Legionowa - Skłodowskiej i dalej stałą trasą.
od godz. 11.30 autobusy kursują stałą rozkładową trasą;
- w kierunku Os. Białostoczek
w godz. 10.15 - 13.00 autobusy pojadą stałą trasą do przystanku nr 535
(Wiejska/Pogodna) następnie objazdem ulicami: Kopernika- Łomżyńska-
Bohaterów Monte Cassino-Dąbrowskiego- Piłsudskiego- Sienkiewicza i dalej stałą trasą.
Autobusy linii 27
- w kierunku Os. Nowe Miasto - trasa linii pozostaje bez zmian;
- w kierunku Os. Białostoczek
w godz. 10.15 - 13.00 pojadą stałą trasą do przystanku nr 535(Wiejska/Pogodna), następnie objazdem ulicami: Kopernika- Łomżyńska-Bohaterów Monte Cassino i dalej stałą trasą.
Autobusy linii 28
- w kierunku Wygody (Żyzna/pętla) - trasa linii pozostaje bez zmian;
- w kierunku Sikorskiego
w godz. 10.00 - 13.00 pojadą stałą trasą do przystanku nr 282 (Pałacowa/Hotel), następnie objazdem ulicami: Pl. Jana Pawła II - Legionowa - Kaczorowskiego - Kopernika i dalej stałą trasą.
Autobusy linii 29
- w kierunku Wygody (Żyzna/pętla) - trasa linii pozostaje bez zmian;
- w kierunku Os. Dziesięciny
w godz. 10.15 - 13.00 pojadą stałą trasą do przystanku nr587 (Zwierzyniecka/Kaczorowskiego) następnie objazdem ulicami: Kopernika- Łomżyńska-Bohaterów Monte Cassino i dalej stałą trasą.
Autobusy linii 111
- w kierunku Dworca PKS - trasa linii pozostaje bez zmian;
- w kierunku Supraśla
w godz. 10.15 - 13.00 pojadą objazdem ulicami: Bohaterów Monte Cassino - Dąbrowskiego- Piłsudskiego- Sienkiewicza i dalej stałą trasą.
Przystanki zlokalizowane wzdłuż tras biegaczy oraz na ul. Kolejowej będą nieczynne.
Godziny zamknięcia ulic
ul. Sosnowskiego - w godzinach od 7:00 do 14:00 - całkowite zamknięcie prawej jezdni
na odcinku od ul. Wyszyńskiego do ul. Kalinowskiego [linia 20],
ul. Kalinowskiego - w godzinach od 7:00 do 14:00 - całkowite zamknięcie prawej jezdni na odcinku od ul. Sosnowskiego do Placu Uniwersyteckiego [linie 10 i 20],
Plac Uniwersytecki - w godzinach od 9:00 do 11:30 - całkowite zamknięcie prawej jezdni na odcinku od ul. K. Kalinowskiego do ul. Curie-Skłodowskiej linie [8, 10 i 26],
ul. Curie-Skłodowskiej - w godzinach od 10:20 do 11:30 - całkowite zamknięcie prawej jezdni na odcinku od Placu Uniwersyteckiego do ul. Legionowej [8, 10 i 26],
ul. Legionowa - w godzinach od 10:15 do 13:00 - całkowite zamknięcie prawej jezdni na odcinku od ul. Kaczorowskiego do Placu Jana Pawła II [3, 6, 8, 16, 17, 19 i 111],
Plac Jana Pawła II - w godzinach od 10:15 do 13:00 - całkowite zamknięcie prawej jezdni na odcinku od ul. Legionowej do ul. Mickiewicza [linie 6 i 17],
ul. Mickiewicza - w godzinach od 10:00 do 13:00 - całkowite zamknięcie na odcinku od Placu Jana Pawła II do ul. Elektrycznej [linie 4, 7, 19 i 28],
ul. A. Mickiewicza - w godzinach od 10:00 do 13:00 - zamknięcie prawego pasa ruchu na odcinku od ul. Elektrycznej do ul. Świętojańskiej [linie 4, 7, 19 i 28],
Plac Katyński - w godzinach od 10:10 do 13:00 - całkowite zamknięcie [linie 8, 10 ],
11. Listopada - w godzinach od 10:15 do 13:00 - całkowite zamknięcie [linie 8, 10]
11.ul. Zwierzyniecka - w godzinach od 10:15 do 13:00 - zamknięcie prawej jezdni od ul. 11. Listopada do ul. Kaczorowskiego [linie 8, 10, 28 i 29]
12. ul. Kaczorowskiego - w godzinach od 10:15 do 13:00 - zamknięcie prawej jezdni od ul. Zwierzynieckiej do ul. Legionowej [linie 3, 6, 16, 17, 19, 27 i 111]
Czytaj e-wydanie »Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?