30 lat Konrysu!

Materiał informacyjny KONRYS

Dealer Fiata KONRYS ma już 30 lat!

- Czas szybko leci i ciężko uwierzyć, że już ponad 30 lat istniejemy na białostockim rynku motoryzacyjnym - stwierdza Konstanty Świerzbiński, współwłaściciel firmy KONRYS.

Firma została zarejestrowana 6 lutego 1991 roku i przez te wszystkie lata siedziba przy ulicy Zwycięstwa 8F się nie zmieniła. Konrys jest dealerem Fiata oraz Autoryzowaną Stacją Obsługi marek Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Chrysler i Dodge.

- Oferujemy pełen zakres usług związanych z motoryzacją. Sprzedaż samochodów nowych i używanych, serwis mechaniczny i blacharsko lakierniczy, likwidacja szkód komunikacyjnych, sprzedaż części i akcesoriów - to główne zakresy naszej działalności. Od wielu już lat prowadzimy wypożyczalnię samochodów, stację kontroli pojazdów i myjnię samochodową. Oferujemy także ubezpieczenia komunikacyjne. Cały czas inwestujemy w rozwój firmy, aby sprostać potrzebom nowoczesnych technologii. Nie ograniczamy się tylko do obsługi marek samochodów, na które mamy autoryzację. Serwisujemy auta wszystkich producentów i staramy się zaoferować jak największy zakres usług dla naszych klientów. Sprowadzamy również samochody używane, które stale cieszą się dużą popularnością w naszym kraju - podsumowuje Krzysztof Świerzbiński, drugi wspólnik firmy.

- 30 lat to długi okres działalności i było to możliwe tylko dzięki doświadczonej i profesjonalnej kadrze. Inwestycja w pracowników, w ich systematyczne szkolenia to jedyny sposób na osiągnięcie sukcesu - podkreśla Konstanty Świerzbiński.

- Nie boimy się nowych wyzwań i wciąż możemy wiele zmienić i usprawnić. Obecnie przygotowaliśmy serwis i salon do obsługi aut elektrycznych i hybrydowych - stwierdza Krzysztof Świerzbiński.

W ofercie firmy są już dostępne auta elektryczne oraz hybrydowe, m.in. osobowy Fiat 500 i Panda oraz dostawczy Fiat E-Ducato. Samochody elektryczne możemy ładować z domowych instalacji elektrycznej, co w szczególności jest korzystne dla osób posiadających instalacje fotowoltaiczne. W samochodzie Fiat 500 wystarczy zaledwie 5 minut przy ładowaniu z punktu DC Fast Charger, aby zgromadzić wystarczający zapas energii do pokonania 50 km.

- Dla osób przywiązanych do aut spalinowych mamy w ofercie auta hybrydowe. Silnik spalinowy wspomagany jest przez silnik elektryczny, dzięki czemu zmniejsza się spalanie i redukujemy emisję CO2 średnio od 20 do nawet 30%, bez obniżania osiągów - informuje Krzysztof Świerzbiński.

- Najbardziej cieszy nas wieloletnie zaufanie Klientów do świadczonych przez nas usług. Dzięki temu wiemy, że jesteśmy potrzebni i mamy motywację do dalszej pracy. Od początku działalności monitorowaliśmy zadowolenie naszych Klientów i staraliśmy się jak najlepiej sprostać ich potrzebom. Dowodem na to są liczne nagrody, które firma KONRYS otrzymała w czasie swej działalności. Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy i wierzymy, że będziecie Państwo zadowoleni z naszych usług. - podsumowuje Konstanty Świerzbiński

www.konrys.pl
www.facebook.com/konrys